Başvurular

Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru ve Hizmetli Alımı 2022

Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru ve Hizmetli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru ve Hizmetli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru ve Hizmetli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru ve Hizmetli Alımı

Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru Alımı ve Hizmetli Alımı Duyurusu

Türk Kızılay bünyesine işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Yapılan ilan da Türk Kızılay Kurumu boş kontenjanlarda istihdam edilmek üzere 2 farklı nitelikte kamu personeli alımları gerçekleştirilecektir.

Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak unvanlar olarak 1 adet hizmetli ve 1 adet danışma memuru olmak üzere 2 farklı unvanda 2 adet kamu personeli alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular bu gün iti bari ile saat 08.00 dan bu yana başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Son başvuru tarihi ise 25 gün içinde 6 Ekim 2021 tarihi saat 17.00 son gün olarak belirlendi.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuruda bulunacaklar için başvurular yalnızca İŞKUR üzerinden yapıla bilecek olup başvurular yalnızca gösterilen iş ilan numaraları ile başvurular yapıla bilecektir. İş ilan numaraları olarak 00006264687 ve 00006264570 iş ilan numaraları ile yapıla bilecektir.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Danışma Memuru Alımı: En az 20 yaşında olma, 35 yaşından büyük olmama, adayların minimum yahut en fazla ön lisans mezunu olması, Microsoft Office programlarını kullana bilme, sigara kullanmayan, vardiyalı çalışmasına engel durumunun bulunmaması ve bayan olma şartları ile 1 adet danışma memuru alımı yapılacaktır.

İş ilan numarası: 00006264570

Hizmetli Alımı: minimum 25 yaşını tamamlamış olma, başvuru son tarihi itibari ile 30 yaşını geçmemiş olma, minimum B sınıfı ehliyete sahip olma şartları ile 1 adet hizmetli personeli alımı yapılacaktır.

Bu ilanlarda Balıkesir Büyükşehir ilçesi sınırları içinde ikamet ediyor olma şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu