Başvurular

Turhal Şenyurt Belediye kamu personeli alıyor 2022

Turhal Şenyurt Belediye kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Turhal Şenyurt Belediye kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Turhal Şenyurt Belediye kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Turhal Şenyurt Belediye kamu personeli alıyor

Güncel yayına giren İŞKUR Turhal hizmet merkezi aracılığıyla yayına giren İŞKUR kamu personel alım ilanı ile Şenyurt Belediyesi bünyesine daimi ve tam zamanlı olarak çalışacak personel alınacak. Yapılacak bu alımda adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacak. Adayların başvurularını yapabilmeleri için Turhal hizmet merkezi iş ilan numarası 00005990966 olarak yayınlandı.

Belediye lise mezunu personel alacak

Şenyurt Belediye işçi alımı Eczacı Kalfası olarak başvuracak adayların;
18 yaşından büyük olmaları,

Lise mezunu olmaları,

Başvuracak adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları,

Adayların Turhal ikametli olmaları,

Alınacak personel eczacı kalfası olarak yaşlı ve kimsesiz vatandaşların ilaçlarını reçetelerle temin ederek düzenli kullanılması için eczanelerde çalışmış ve eczacı kalfalık belgesi bulunan bireylerden alınacak,

Adayların başvuru şartlarını taşımaları halinde 26 Nisan 2021 tarihine kadar özellikleri ile alakalı belgeleri belediyeye ulaştırmaları gerekmekte.

Göndermeyerek başvuru yapanlar noter kurasına alınmayacak.

İŞKUR iş başvuruları 19 Nisan tarihinde sona eriyor

İŞKUR üzerinden eczacı kalfası olarak yapılacak belediye iş başvurusu için adayların 00005990966 ilan numarası ile 19 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR iş arayan girişi yaparak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurular sonrasında 03 Mayıs 2021 tarihinde Şenyurt Belediye binasında saat 10:00 ile 11:00 içinde kura çekimi yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu