Bilgi Arşivi

TÜPRAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

TÜPRAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde TÜPRAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜPRAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

TÜPRAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

TÜPRAŞ’da çalışmak isteyen adaylara müjde. TÜPRAŞ bünyesine dahil olup TÜPRAŞ iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. TÜPRAŞ işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda TÜPRAŞ’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tüpraş, ülkemizde bulunan devlete ait 4 petrol rafinerisinin birleştirilmesi ile tek bir şirket olarak 1983’te Cumhurbaşkanlığı aracılığıyla devlet adı altında kurulmuştur.

Devletin özelleştirme politikaları ile 2006 senesinde Koç Holding’e devredilen Tüpraş, anonim şirket olarak akaryakıt, jet yakıtı, LGP ve gaz yağı gibi petrol türevleri ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Akdeniz etrafında bulunan rafinerilerden daha yüksek standartlara sahip olan Tüpraş, 30 Milyon ton üretim kapasitesi ve 5.900’dan fazla çalışanı ile ülkemizin en büyük sanayi şirketi olmasının bunun yanında Avrupa’nın 7. Dünya’nın ise 26. rafinaj şirketi olarak hizmet vermektedir.

TÜPRAŞ İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTÜPRAŞ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

TÜPRAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüpraş, sürekli olarak olarak arttırdığı üretim kapasitesi ile işçi alımına hız vermektedir. Koç Holding adı altında bulunan Tüpraş,  arkasındaki bu güç ile adaylara Dünya standartlarında bir kariyer hedefi sunuyor. Kariyer.net adresi üzerinden iş ilanlarını yayımlayan Tüpraş, şirketin ihtiyaçları ışığında paylaşımı yaptığı iş ilanları ile bu kariyer portalı üzerinden personel alımlarını güncel olarak yapmaktadır.

Kariyer.net adresi üzerinden Tüpraş bünyesine iş başvurusunda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey bir hesap açarak en güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren özgeçmişinizi bu hesaba yükleyerek basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İkinci bir alternatif olarak ise Tüpraş’ın resmi insan kaynakları adresi olan https://kariyer.tupras.com.tr/ adresine giderek burada bulunan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

TÜPRAŞ İş İlanları

Yeni mezunlardan profesyonel adaylara kadar çok çeşitli alanlarda iş ve kariyer imkânı sunan TÜPRAŞ bunun yanı sıra kariyer sayfası üzerinden online staj avantajları da sağlamaktadır. Buna benzer güncel iş bilgi ve ilanlarına ilk kez ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

TÜPRAŞ iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu