Bilgi Arşivi

Tukaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Tukaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Tukaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tukaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tukaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

 

Tukaş’da çalışmak isteyenlere müjde! Tukaş iş ilanları, iş başvurusu, Tukaş işçi alımı haberleri makalemizde.

Tukaş, 1962 senesinde Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde kurulmuştur. Bir gıda kuruluşu olarak 3 büyük tesisle hizmetlerine devam eden Tukaş, şimdilerde Akhisar, Torbalı ve Manyas’da fabrikalar bulundurmaktadır.

Tukaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTukaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tukaş Güncel İş İlanları

Türkiye geneline hizmet veren Tukaş, üretimini arttırabilmek için güncel iş ilanları vermektedir. Bu ilanlar aktif olarak internetten takip edilebilir. Ayrıca yaşadığınız yerde bulunan Tukaş fabrikalarına giderek de gerekli bilgileri alabilirsiniz. Tukaş iş ilanları güncel olarak,

  1. İhracat bölge satış yöneticisi,
  2. Yönetici asistanı,
  3. Gıda teknikeri,
  4. Gıda mühendisi,

Gibi ilanlar mevcuttur. Ayrıca dönemsel olarak işçi alımları da söz konusu olduğu için, hem online mekanlarda bir inceleme yapmanız, hem de fabrikaya gidip CV bırakmanız tavsiye edilir. Böylelikle bir açıklık olduğunda, hemen arama yapılacaktır.

Başvurulan pozisyon değiştikçe, gereksinimler ve çalışma koşulları da değişiklik gösterecektir. Lakin genel anlamıyla incelendiğinde yemek ve yol dâhil olmak üzere sosyal haklar yönünden çalışanları tatmin ettiği, saatler yönünden da uygun olduğu gözlemlenmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Gıda Mühendisi Balıkesir
2 Forklift Operatörü Balıkesir

Tukaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tukaş iş başvurusu için ilk seçeneğiniz, kariyer.net üzerinden başvuru yapmaktır. Başvuru için ilk kez ilanı bulduğunuz kariyer sitesi üzerinde üyelik açmanız, sonrasında özgeçmiş doldurup, ilana yollamanız gereklidir. Ardından Tukaş insan kaynakları bu bilgiyi alacak ve uygun görülürseniz görüşme için çağrı yapılacaktır.

İkinci seçeneğiniz ise doğrudan Tukaş fabrikasına giderek, başvuru yapmaktır. Bilhassa işçi alımlarında ön plana çıktığı için online mekanlarda her zaman güncel ilanlar görülmeyebilir. 

Tukaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Tukaş iş başvurusu üzerine kariyer.net üzerinde güncel bir ihracat bölge satış yöneticisi ilanı görülmektedir. Cvyolla.com adresinde ise,

  1. Gıda mühendisi,
  2. Gıda teknikeri,
  3. Yönetici asistanı,

İlanları açıktır. Her iki siteye kayıt olduktan sonra, başvuru yapmanız olabilecekdür. Bu üç pozisyon üzerine detaylı bilgi paylaşılmamış olmakla birlikte, ihracat bölge satış yöneticisi İzmir’de oturanlar veya oturabilecek bireyler için açılmıştır. Görev yönünden birden fazla tanımlaması mevcut olup, bunlardan ilki Tukaş’ın yurtdışına yönelik pazarlama ve satış stratejilerini ortaya koymaktır.

Dolayısıyla yabancı dil bilgisi de mühimdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu