Müşteri Hizmetleri

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tukaş çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tukaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tukaş şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tukaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Manisa ilimizin Turgutlu beldesinde 1962 senesinde kurulan Tukaş, bir gıda şifrketidır. Şuanda merkezi İzmir ilimizin Torbalı beldesinde bulunmaktadır. Bugün Tukaş, Türkiye’deki salça ve domates ürünlerinin öncü şifrketidır. Günden güne büyüyen Tukaş’ın Torbalı ve Manyas’ta olmak üzere 2 ayrı üretim fabrikası bulunmaktadır.

Tukaş Çağrı Merkezi Numarası

Yemeklerde kullanılan salçalar ve domates sosları onları daha lezzetli bir hale getirmektedir. Salçasız yapılan yemekler bi hayli azdır. Lezzetli ve steril hazırlanmış olan salçalar da bireyler için bi hayli mühimdir. İnsanlar gönül rahatlığı ve içine sinerek Tukaş salça çeşitlerini kullanabilirler. Domates veya biber salçaları ile yemeklerinize ve kahvaltılarınıza lezzet katabilirsiniz. Ayrıca soslar, közlenmiş ürünler, turşular, konserveler, haşlanmış ürünler, hazır yemekler, reçel çeşitleri ve zeytin ürünleri ile sofranıza farklı lezzetleri de sağlamaktadır. Özelikle çalışan ve yemek yapmak için az zamanı olanlar için hazırlamış olduğumuz haşlanmış nohut, fasulye ve barbunya gibi ürünlerle kısa bir sürede yemek hazırlama avantajına da sahip olacaksınız. Ürünlerle alakalı bilgi almak, istek, dilek ve öneri sunmak isteyenler çağrı merkezlerini arayabilirler.

Tukaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tukaş Müşteri Hizmetleri Numarası

İlk kurulumu 1962 senesinde Turgutlu Konservecilik A.Ş olarak faaliyete başlamıştır. 1981 senesinde Torbalı fabrikası, 2001 senesinde Manyas fabrikası faaliyetlerine devam etmiştir. 2018 senesinde da Manisa Akhisar’da fabrika kurularak ağını daha da genişletmiştir. Şu anda binlerce market ve alışveriş yerinde Tukaş ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Çorba çeşitleri içinde damak tadınıza uygun ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Çiftçilerimizin ürünlerinin fabrikamıza oradan da sofralarınıza sunulması bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Oldukça geniş olan ürün yelpazesi ile herkese de hitap etmekte ve bundan dolayı de tercih sebebi olmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyenler istedikleri fabrikanın iletişim numarasına tukas.com.tr adresinden ulaşabilirler. Ayrıca mail yolu ile de iletişim olabilecek olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tukaş müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Tukaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tukaş müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen bireyler internet adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak istek, dilek ve önerilerini şirkete sunabilirler. Ayrıca sosyal platform iletişim araçları olan facebook, twitter, instagram, linkedin ve yuutube aracılığı ile iletişim kurmanız da olabilecekdür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tukaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Tukaş’ın üretip satışını yaptığı ürünler şu biçimdedir; salça ve domates ürünleri, konserve (sebze, şarküteri, bakliyat, hazır yemek), turşu, reçel, sos (ketçap, mayonez, acı biber sosu ve kahvaltılık sos) ve dondurulmuş gıda. Müşteri tatminiyetini en baş satış politikası olarak amacı olan Tukaş, en kaliteli ürünleri kıymetli üyelerine en uygun fiyattan ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Tukaş Şikayet Hattı

Almış olduğunuz ürünlerle alakalı tatmin kalmadığınız durumlar, şikayetçi olduğunuz gıdalar veya karşı karşıya geldiğınız olumsuzluklarla alakalı Tukaş şikayet hattını arayabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan formu doldurarak şikayetçi olduğunuz konuyu yazabilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve en kısa zaman içinde giderilecektir. Şirketimiz müşteri tatminiyetine bi hayli fazla önem vermektedir.

Tukaş’ın 0232’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tukaş ürünleri ile ilgili detaylı olarak bilgi alabilir, ürünlerdeki kusur ve hatalı üretimli olan ürünleri Tukaş’a bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla da Tukaş’a varabilirsiniz.

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 865 15 55

Tukaş İletişim Mail Adresi
info@tukas.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tukaş müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tukaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 865 15 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tukaş çağrı merkezi numarasına 0232 865 15 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Tukaş iletişim bilgileri, Tukaş telefon no, Tukaş irtibat tel, Tukaş canlı destek, Tukaş müşteri temsilcisi, Tukaş şikayet hattı, Tukaş müşteri hizmetleri numarası, Tukaş çağrı merkezi numarası, Tukaş iletişim numarası, Tukaş çağrı merkezi, Tukaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu