Başvurular

TUİK (11 Bin TL Maaşla) 4 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları 2022

TUİK (11 Bin TL Maaşla) 4 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları 2022, iş başvuruları bölümünde TUİK (11 Bin TL Maaşla) 4 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları ile ilgili bilgi aktaracağız. TUİK (11 Bin TL Maaşla) 4 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TUİK (11 Bin TL Maaşla) 4 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

Türkiye İstatistik Kurumu Kamu Personeli Alımı İlanı

TUİK 11 bin TL maaşla 4 kamu personeli alım yapacağını dile getirdi. İlana göre başvurular nasıl yapılacak? TUİK işçi alımına hangi şartlarda başvuru yapılabilir? İlanla alakalı olarak tüm detaylarını söyle sunduk.

Başvurusun Alınması

Adaylar başvurularını Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı internet sitesi www.tuik.gov.tr adresinde bulunan İş Talep Formu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulduktan sonra diğer belgeler ile birlikte en geç 7 Ekim 2021 günü mesai bitimine (18:00) kadar Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Devlet Mahallesi Necatibey Caddesi No:114 06420 Bakanlıklar Çankaya/ANKARA adresinde bulunan Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı, Personel Daire Başkanlığı’na elden teslim edilmek yahut son başvuru tarihinde anılan adreste olacak biçimde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Öğrenim Durumu Şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

(b) bendinde gösterilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olan adaylarda başvuru yapabilir.

Bilişim personeli alımı başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu