Başvurular

TÜBİTAK yüksek maaşlı kamu personel alım ilanı 2022

TÜBİTAK yüksek maaşlı kamu personel alım ilanı 2022, iş başvuruları bölümünde TÜBİTAK yüksek maaşlı kamu personel alım ilanı ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜBİTAK yüksek maaşlı kamu personel alım ilanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜBİTAK yüksek maaşlı kamu personel alım ilanı

TÜBİTAK(Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) aracılığıyla yayına giren resmi kamu personel alım ilanı ile kurumun Kocaeli yerleşkesinde çalıştırılacak 2 uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

tubitak-personel1.jpg

Yapılacak kamu işçi alımında 1 kişi uzman yardımcısı/uzman olarak alınacak personelin Lisans Bölümleri Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar-Enformatik, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Matematik, Matematik-Bilgisayar, Matematik Mühendisliği, Fizik yahut Fizik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olması şartları bulunmaktadır.

tubitak-personel1.jpg
Yine 1 kişi alımı sosyal bilimler mezunları içinden alınacak olup adayların İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme Bilgi Yönetimi yahut Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmaları şartları bulunmaktadır.
Tübitak yüksek maaşlı işçi alımına başvurmak isteyen adayların TÜBİTAK resmi internet sitesi üzerinden iş arayan kaydı yapmaları gerekmekte iş başvuru sistemi dışında başvurular kabul edilmemekte adayların en geç 15 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu