Başvurular

TÜBİTAK MAM yüksek maaşlı 12 kamu personeli alımı 2022

TÜBİTAK MAM yüksek maaşlı 12 kamu personeli alımı 2022, iş başvuruları bölümünde TÜBİTAK MAM yüksek maaşlı 12 kamu personeli alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜBİTAK MAM yüksek maaşlı 12 kamu personeli alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜBİTAK MAM yüksek maaşlı 12 kamu personeli alımı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı(TÜBİTAK) aracılığıyla yayına giren son iş ilanı ile kariyer 12 kamu personelini Marmara Araştırma Merkezi (MAM) bağlı enerji endüstrisine alınacak.

Alınacak kamu personellerinin tamamı Ankara da çalıştırılacaklar. TÜBİTAK kamu alımı personel dağılımı ve alım şartları;

TÜBİTAK ar-ge personeli olarak alınacak 2 kamu personeli adayı Elektrik Mühendisliği yahut Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümleri lisans mezunu olan bir aya kadar kesintisiz saha görevinde çalışma engeli olmayan adaylar içinden seçilecek,

2 Ar-ge personeli Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümü lisans mezunları içinden seçilecek ve Ankara ilinde çalıştırılacak.

1 Ar-ge işleri yapacak kamu işçi alımında Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği yahut Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü lisans mezunları içinden seçilecek,

TÜBİTAK MAM Ar-ge 4 kamu personeli alımı adaylarının Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği yahut Elektronik Mühendisliği bölüm mezunu olması şartı bulunmakta,

Yine Ar-Ge personeli 2 kişi kamu alımında adayların Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü lisans mezunu olması, adayların başvuru bitiş günü itibariyle 24 yaşını bitirmemiş olması ve bir aya kadar kesintisiz saha görevinde çalışabilmesi için engeli olmaması gerekmekte.

1 Ar-Ge personeli olarak personel adaylarının Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü lisans mezunu olması, kendi alanında ar-ge çalışmalarında minimum beş yıl meslek deneyimi olması, dalında yüksek lisans yapması, kesintisiz bir ay saha görevine engeli olmaması şartları bulunmakta.

Başvuru bilgileri için İŞKUR internet sayfası kullanılabilecek

TÜBİTAK MAM 12 kamu personeli alımı başvuruları TÜBİTAK iş başvuru sistemi olan kariyer.tubitak adresi üzerinden 12 Mayıs 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

TÜBİTAK iş ilanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu