Başvurular

TÜBİTAK MAM 4 Kamu Personeli Alımı Başvurusu (AR-GE Personeli) 2022

TÜBİTAK MAM 4 Kamu Personeli Alımı Başvurusu (AR-GE Personeli) 2022, iş başvuruları bölümünde TÜBİTAK MAM 4 Kamu Personeli Alımı Başvurusu (AR-GE Personeli) ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜBİTAK MAM 4 Kamu Personeli Alımı Başvurusu (AR-GE Personeli) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜBİTAK MAM 4 Kamu Personeli Alımı Başvurusu (AR-GE Personeli)

TÜBİTAK Kocaeli Araştırma Merkezi (MAM) yaptığı bilgilendirmede alınacak 4 personelin Ar-Ge Personel olarak Kocaeli ilinde kurum adı altında görevlendirileceğini dile getirdi. Başvuru yapacak personeller için alım ilanı resmi gazete üzerinden kamuoyuna açıklamaldu.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak personeller için başvurular Başvuru Sistemi olan Kariyer TÜBİTAK sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bunun ışında yapılacak başvurular kabul edilmeyeceği kurumca bilgisi verildi. Başvurusun en geç 27 Ağustos 2021 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Ar-Ge Personeli Alım Şartları

Ar-Ge birikimine ve sistematik proje yönetim tecrübesine sahip olmak, Belirli NACE kodları dışındaki sektörlerde azami sayıda tam zaman eş değer 15 Ar-Ge personeli istihdam etmek, İşletmenin diğer faaliyetlerinden ayrı bir biçimde örgütlenmiş ve kontrol edilebilir bir birime sahip olma şartları aranmaktadır.

Özel Şartlar

Çevre Mühendisliği dalında doktora mezunu olma, yer bilimleri, meteoroloji yahut iklim alanlarından doktora mezunu olması, uzaktan algılama ve/yahut görüntü işleme alanlarında doktora mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Not: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler İŞKUR resmi sitesi üzerinden yahut kurumun sitesinden yahut Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının resmi sitesinden görüntülenecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu