Müşteri Hizmetleri

TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TÜBİTAK çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde TÜBİTAK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Açılımı Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu olan TÜBİTAK 1963 senesinde kurulmuştur. Temel amacı akademik araştırmaları desteklemek ve genç araştırmacıları teknolojiye teşvik etmek olan TÜBİTAK ilk etapta 4 araştırma grubu ve bilim adamı yetiştirme grubundan oluşmuştur. Araştırma grubu sayısı günümüzde 10’a yükselmiştir.

Teknolojik gelişmeler neticesinde önemi hızla gittikçe artan TÜBİTAK günümüzde ülkemizin en mühim birimlerinden biri haline gelmiştir. Her geçen yıl yeni tesisler açarak daha fazla alanda hizmet vermeye başlayan TÜBİTAK gençler ve akademik personeller aracılığıyla büyük ilgiyle karşılanmıştır. TÜBİTAK her sene binlerce akademisyen ve öğrenciye burs vererek ülkenin teknoloji olarak gelişmesine ve genç beyinlerin teknolojiye olan ilgisine büyük katkı sağlamıştır. Ülkenin bir teknoloji devleti haline gelmesi için büyük çaba sarf eden TÜBİTAK her sene yeni anlaşmalar yaparak emin adımlarla ilerlemektedir.

TÜBİTAK Çağrı Merkezi Numarası

Diğer 5376 sayılı Kanun ile bilgi ve teknolojinin üretildiği yerlerden, kullanılabileceği ortamlara ulaştırılmasını sağlayacak, üniversite-sanayi işbirliğini geliştirecek çeşitli ve verimli mekanizmaların kullanımına olanak verecek hükümler getirilmiştir. Bunun yanında teknolojik gelişmeler ve ilerlemeler sanayi ile buluşarak ülke ekonomisine ciddi kazançlar sağlamıştır. Ayrıca TÜBİTAK gelişen teknolojiyle sanayilerde verimlilik ve tasarruf arttırılarak son teknolojik ürünlerin kullanımına olanak sağlamıştır. Sanayileşme ve teknolojinin her geçen gün öneminin arttığı bu ortamda TÜBİTAK her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Kazanmış olduğu başarılarla ülkenin geleceğe daha umutlu bir biçimde bakmasını sağlayan TÜBİTAK genç girişimcilerin ve bilim adamlarının en yakın destekçisi olmaya sürecektir.

TÜBİTAK Başkanlık Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden TÜBİTAK ile iletişime geçerek görüşmek istediğiniz konu için görüşebilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden TÜBİTAK ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

TÜBİTAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 66 90

TÜBİTAK Başkanlık Telefon Numarası
0312 468 5300

Arama Kelimeleri: tübitak çağrı merkezi, tübitak iletişim, tübitak irtibat tel, tübitak telefon numarası, tübitak müşteri hizmetleri, tübitak mail adresi, tübitak şikayet hattı, tübitak şikayet var, tübitak başkanlık

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu