Başvurular

TÜBİTAK Ankara büro memuru alımı başvurusu 2022

TÜBİTAK Ankara büro memuru alımı başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde TÜBİTAK Ankara büro memuru alımı başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜBİTAK Ankara büro memuru alımı başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜBİTAK Ankara büro memuru alımı başvurusu

TÜBİTAK İLANI

TÜBİTAK büro memur alımı yapacağını ilan etti. İlana göre alım Ankara merkez adresine yapılacak. Adaylara başvuru şekli, belge teslimi, mülakat tarihi ve yeri detaylarını sunduk.

BAŞVURU ŞEKLİ VE NUMARASI

İlan Türkiye iş kurumu üzerinden yayına girdiği üzere başvuru buradan yapılacak. Adaylar 00005918005 iş ilan numarası ile 12 Mart 2021 tarihi bitimine kadar internet ortamında başvuru yapabilir. E-Devlet üzerinden giriş yaparak İŞKUR üzerinden işlem yapılabilmesi ikinci bir altarnatif başvuru şeklidir. Türkiye genelinden başvuru kabul edecek.

tubitak.jpg

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması isteniyor. Bulaşıcı hastalığı olmayanlar isteniyor. Ülke vatandaşımız olması gerekiyor. Alanında minimum 2 yıl işinde uzman olması ve bunu SGK belgeleriyle sunması gerekmektedir.

ÖĞRENİM VE TERCİH SEBEPLERİ

Meslek yüksek okulu bankacılık ve sigortacılık, muhasebe ve vergi uygulamaları, işletme yönetimi ve maliye bölümleri önlisans mezunu olması gerekmektedir. Genel muhasebe, muhasebe programları ve mesai dışında çalışma engeli olmaması tercih sebebi olacak. Kamu personeli seçme sınavı minimum KPSS 60 puanı yer alıyor olması istenmektedir.

ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

İş başvuru formu, özgeçmiş (CV), diploma fotokopisi, SGK deneyim belgesi, KPSS sonuç belgesi ve askerlik durum gösterir belge olması isteniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu