Başvurular

TÜBİTAK 98 kamu personeli alımı 3 kılavuz duyurusu 2022

TÜBİTAK 98 kamu personeli alımı 3 kılavuz açıklamasu 2022, iş başvuruları bölümünde TÜBİTAK 98 kamu personeli alımı 3 kılavuz açıklamasu ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜBİTAK 98 kamu personeli alımı 3 kılavuz açıklamasu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜBİTAK 98 kamu personeli alımı 3 kılavuz açıklamasu

TÜBİTAK 98 kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. TÜBİTAK Başkanlık, Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı ve Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü bu alımları yapacak. Alım Ankara ve Kocaeli şehirlerine yapılacak. 3 farklı kılavuz sayfa sonunda adayların ulaşımine sunuldu.

Adaylarda Aranan Müracaat Şartları

Kamu haklarından mahrum olmayanlar,

Erkek adaylar askerlikten muaf, yapmış yahut tecilli olanlar,

Görevini yapmasına sağlık yönünden problemi bulunmayanlar,

Taksirli suçlardan mahkumiyet almayanlar,

Yaklaşık olarak 35 okul bölümü isteniyor (kılavuzlarda gösterilen öğrenim durumlarına sahip olmaları gerekmektedir.

TÜBİTAK Başkanlık 13 kamu personeli alımı (uzman yardımcısı) yapıyor. Alıma başvurular TÜBİTAK resmi internet sayfası elektronik ortamda 17 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar alınacak. Adaylar yalnızca 1 iş branşına başvuru yapabilecek. Bu alımda alım Ankara şehrine yaşanacak.

TÜBİTAK Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı 15 kamu işçi alımı (AR-GE personeli) paylaşımı yaptı. Alım başvuruları kurum resmi sayfası üzerinden 17 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılacak. Kocaeli şehrine alım yapılıyor.

TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü Kocaeli adresine 70 kamu personeli alımı yapılıyor. Alım başvurusu 17 Mayıs 2021 saat 17:00 kadar elektronik olarak yapılacak.

TÜBİTAK Başkanlık kılavuzu

TÜBİTAK Başkan yardımcılığı kılavuzu

TÜBİTAK BİLGEM kılavuzu

Anlık tüm ilanlara ulaşmak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu