Başvurular

TÜBİTAK 71 Kamu Personeli alımı İlanına Başvuru Kariyer Sayfası 2022

TÜBİTAK 71 Kamu Personeli alımı İlanına Başvuru Kariyer Sayfası 2022, iş başvuruları bölümünde TÜBİTAK 71 Kamu Personeli alımı İlanına Başvuru Kariyer Sayfası ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜBİTAK 71 Kamu Personeli alımı İlanına Başvuru Kariyer Sayfası ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜBİTAK 71 Kamu Personeli alımı İlanına Başvuru Kariyer Sayfası

TÜBİTAK kamu personeli alımı başvuruları alınmaya başlandı. TÜBİTAK SAGE ve MAM başvuru kariyer sayfası üzerinden başvuru kabul etmeye başladı. TÜBİTAK ilanlarında genel başvuru şartları ve şekli nasıl olacak.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu aracılığıyla gelen son dakika açıklamasına göre MAM ve SAGE’de görevlendirmek üzere 71 kamu personeli alacak. Kurumun Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre başvuru yapmak isteyen adaylar kariyer sayfasını kullanacak.

Başvurusu 7 Haziran 2021 ile 28 Haziran 2021 tarihleri içinde elektronik ortamda alınacak.

Uzman yardımcısı alımı 9, kısmi süreli proje personeli alımı 41 ve AR-GE personeli alımı 21 kişi olarak toplamda 71 kişi istihdam edilecek.

Türkiye’nin teknoloji üssü kurumları içinde bulunan ve önemli bir yeri bulunan TÜBİTAK’ta çalışmak isteyenler Ankara ve Kocaeli şehrinde görev verilecektir.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler, TÜBİTAK’ın internet sayfasının (www.tubitak.gov.tr) bunun yanında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer alıyor.

İş başvurularının TÜBİTAK iş başvuru sistemi “https://kariyer.tubitak.gov.tr” üzerinden gerçekleştirilmesi gerekiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu