Başvurular

TÜBİTAK 26 Kamu Personel Alımı (AR-GE Personeli Başvurusu) 2022

TÜBİTAK 26 Kamu Personel Alımı (AR-GE Personeli Başvurusu) 2022, iş başvuruları bölümünde TÜBİTAK 26 Kamu Personel Alımı (AR-GE Personeli Başvurusu) ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜBİTAK 26 Kamu Personel Alımı (AR-GE Personeli Başvurusu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜBİTAK 26 Kamu Personel Alımı (AR-GE Personeli Başvurusu)

TÜBİTAK Kamu Personel Alımı Duyurusu

TÜBİTAK 23 kişi işe alımı Kocaeli şehrine yapılacaktır. Alınacak bireyler AR-GE personeli olarak görev yapacaktır. TÜBİTAK başvuruları 4 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı

TÜBİTAK Türkiye sanayi sevk ve idare enstitüsü (TÜSSİDE) adı altında görev yapmak üzere personel alınacaktır.

Genel Ortak Şartları

Kamu haklarından mahrum olmayan, affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması gerekiyor.

Öğrenim Durumları

Yükseköğretim kurumlarının minimum dört yıllık lisans eğitimi veren; İktisat, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, İşletme, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi yahut İşletme Yönetimi bölümlerinden mezun olanların başvurusu kabul edilecek.

TÜBİTAK TÜSSİDE Kocaeli Gebze de bulunan adresinde çalışma yapılacaktır. Başvurusu kabul gören bireyler görüşme ve sınav çağrısı alacaktır. TÜBİTAK resmi internet sayfası üzerinden online elektronik olarak başvuru yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu