Başvurular

TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Dünyanın en büyük teknoloji iletişimi şirketlerinden birisi olan TTNET Grubu’nun bünyesinde bulunan TTNET Türkiye’de, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini sağlamaktadır. TTNET iş ilanları sayfasında personel alımı yapılacak iş pozisyonları ve başvuru şartlarını yayınlandı. TTNET iş ilanlarına yer verdiğimiz sayfamızda; eleman maaşları ve eleman alımı yapılan TTNET şubeleriyle alakalı detaylara ulaşabilir, iş başvurusu formu doldurarak müracaatınızı yapabilirsiniz. TTNET’de Sosyal Haklar, servis, yiyecek yardımı, özel sağlık sigortası, kaza sigortası konularda çalışanlarına destek vermektedir. Ülkemizin önder kuruluşları içinde bulunan firma personel alımları yapmak yönünden önemli bir seviyeye sahiptir. Büyük Şirketler için Öne Çıkan Çözümler, KOBİ ve Esnaf’lar için Öne Çıkan Çözümler, TTNET Çözümleri gibi birden çok hizmeti bulunmaktadır.

TTNET Hangi Pozisyonlarda Alım Yapıyor?

TTNET alım yapacağı ilanları yayınlarken hangi pozisyonlar için ilan yayınlıyor? TTNET en fazla ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını listede bir araya getirdik.  Tekniker, satış elemanı, insan kaynakları elemanları , mağaza müdürü, halkla ilişkiler, mağaza sorumlusu, ve Finans elemanları, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Teknik Destek Müşteri Yetkilisi, Teknik Destek Yetkilisi, Bölge Satış Yöneticisi gibi bir çok pozisyon için iş ilanı yayınlamaktadır. Part time yada full time çalışma saatleri,  ile bay – bayan eleman, profesyonel yada tecrübeli olmayan eleman alımı yapılacaktır. Performansa dayalı bir ücretlendirme sistemi mevcuttur. TTNET İzmir, İstanbul, Adana, Kayseri, Hatay, Gaziantep , Ankara gibi şehirlerde personel alımı yapmaya ve iş ilanlarını yayınlamaya sürdürmektedir.

TTNET İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizlerde TTNET’te çalışabilmek için iş başvurusu yapmak için önce genel bilgi edinerek yola çıkmanızda yarar mevcuttur.Personelinden beklentileri ve TTNET’te çalışma olanaklarıyla alakalı ön bilgi edinmeniz, ileride karşılaşabileceğiniz poblemleri azaltacaktır. TTNET İş Başvurusu Formu için tıklayınız.

Turkcell Superonline İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu