Bilgi Arşivi

TSKB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

TSKB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde TSKB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. TSKB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

TSKB İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

TSKB’de çalışmak isteyen adaylara müjde. TSKB bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TSKB işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

“Türkiye Sınaî Kalkınma Bankası” kısaltılmışı olan TSKB, 1950 senesinden beri hizmetlerini sürdürmektedir.

Merkezi İstanbul’da olup, iş ilanlarını dönem dönem, ihtiyacına göre vermektedir. Adaylar, güncel olarak takipte kalmalıdır.

TSKB İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTSKB İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

TSKB İş İlanları

TSKB, iş ilanlarını her sene, farklı zamanlarda yapmaktadır. Bir açık olduğunda veya gereksinim duyulduğunda, açıklamalar yapılmaktadır. Dolayısıyla başvurmak isteyenler, her gün kontrol etmelidir.

Günümüzde bir çok kurum, internet aracılığıyla iş ilanı vermektedir. Dolayısıyla adaylar hem TSKB resmi sitesini, hem de kariyer sayfalarını takip etmelidir.

Eğer bir ilan çıkar ve başvuru tarihi kaçırılırsa, imkân ortadan kalkmaktadır.

TSKB, her çalışanın sosyal hakkına saygılı bir kurumdur. Dolayısıyla yol ve yemek gibi haklar, tatmin edici düzeydedir.

Bünyesinde farklı pozisyonlar olduğu için, koşullar her pozisyonda farklıdır. Lakin genel şartlar kapsamı içinde bi hayli uygundur.

NoPozisyonlarLokasyon
1Yönetici Asistanıİstanbul(Avr.)
2Gayrimenkul Değerleme Uzmanı-Rapor KontrolörüAnkara
3Gayrimenkul Değerleme Uzmanıİzmir
4Gayrimenkul Değerleme Uzmanıİstanbul (Tümü)
5Gayrimenkul Değerleme Uzmanı-Rapor Kontrolörüİstanbul (Tümü)

TSKB İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TSKB iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk kez güncel iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Zira kapalı veya mevcut olmayan bir ilana başvuru yapılmamaktadır.

TSKB, kendi sayfasında kariyer linki bulundurmaktadır. Buna erişmek için önce resmi siteye girip, en alta inilmelidir. Faydalı linkler altında, “TSKB’de kariyer” görülmektedir.

Buna tıkladıktan sonra yeni mezun, işinde uzman profesyonel ve stajyer alımları göze çarpmaktadır. Adaylar istedikleri ayrıntıları, buradan alabilir.

Bunlardan yeni mezun’a tıklanıp, “TSKB kariyer atölyesi için tıklayınız” seçildiğinde, alt tarafta başvuru butonu görülmektedir. Tıklayınca açıran metinde “kariyer atölyesine başvurmak için tıklayın” seçildiğinde kariyer.net’e yönlendirmektedir.

İlan yayından kaldırılmış olmakla birlikte, sonraki başvurular için bu site takip edilmelidir. Buradan bir ilan verildiğinde, başvurular da buradan yapılmaktadır.

TSKB İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

TSKB, işinde uzman profesyonel alımında bazı niteliklere sahiptir. Bunlar, kendi sayfası üzerinde, söz ettiğimiz yol takip edilerek okunabilir. Bunlardan bazıları şöyledir;

  1. MS Office Uygulamalarını İleri Seviyede Kullanma
  2. Konusu İçerisinde Tecrübeli
  3. İngilizce Bilgisi Çok İyi Olma
  4. Üniversitelerin, 4 Yıllık İlgili Bölümlerden mezun olma

TSKB bünyesine katılmak isteyen adaylar, tüm nitelikleri dikkatli biçimde okumalıdır. İş alımlarında bu bi hayli mühimdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu