Müşteri Hizmetleri

TSK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TSK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde TSK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. TSK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

TSK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TSK çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde TSK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TSK şikayet hattına ulaşabilirsiniz. TSK müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

TSK Çağrı Merkezi Numarası

Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye’yi havadan, denizden ve karadan her türlü saldırıya karşı korumakla görevli olan askeri kuvvete denilir. Bu kuvvet, yaptırım gücünü Anayasa’dan alır. Kuvvetlerin başkomutanlığı TBMM adına Cumhurbaşkanınca temsil edilmektedir. 2018 senesinden ibu yana Genelkurmay Başkanlığı görevini Yaşar Güler yürütmektedir. Toplam sayı ve güç yönünden dünyanın 8., NATO’nun ise 2. büyük ordusu olarak anılan kuvvetlerin tarihi, Hun Hükümdarı Mete Han’a kadar uzanmaktadır. Kuvvetlere yönelik herhangi bir soru için çağrı merkezi numarası 0 (312) 402 61 00’dan iletişime geçilebilir.

TSK çağrı merkezi numarası 0312 411 11 18 nolu telefondan varabilirsiniz.

TSK Müşteri Hizmetleri Numarası

Bünyesinde Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıklarını barındıran Kuvvetler, sahip olduğu güçle birden fazla ülkeye mühim bir gözdağı vermektedir. Kuvvetlere son hali, Gazi Mustafa Kemal Atatürk aracılığıyla verilmiştir. Modern Türk ordusunun ilk zaferi İtilaf Devletleri’ne karşı olmuştur. 1974 senesinde Kıbrıs Barış Harekatı’nı gerçekleştiren ordu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluşunda kritik ve mühim bir rol oynamıştır. Türk devletini her türlü harici ve dahili düşmanlardan bertaraf etmek için kurulan Kuvvetlere, müşteri hizmetleri numarası işlevi gören 0312 411 11 18 üzerinden ulaşılabilmektedir.

TSK müşteri hizmetleri numarası 0312 411 11 18 nolu telefondan varabilirsiniz.

TSK Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Genelkurmay Başkanlığı ile Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları, Milli Savunma Bakanlığı’na ayrı ayrı bağlı ve sorumludur. Başkanlığın ve kuvvet komutanlıklarının teşkilatı, bakanlık kadro ve kuruluşlarında gösterilmektedir. Tüm kuvvetlerin bağlı olduğu en üst düzey askeri komuta, Genelkurmay Başkanlığı’dır. Yine bu bağlamda tüm askeri çalışmalar ve sorumluklar Genelkurmay Başkanlığı aracılığıyla planlanmakta ve yürütülmektedir. Türk Kara Kuvvetleri, Kuvvetler bünyesinde bulunan en büyük ordudur. Çok sayıda personeli bulunmaktadır. Kuvvetlere yönelik herhangi bir hususta soru için yukarıda bulunan numaralardan direkt bağlanılıp alakalılerden bilgi edinilebilir.

TSK müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 411 11 18 nolu telefondan varabilirsiniz.

TSK Şikayet Hattı

Kurumsal yönetim anlayışına sahip Kuvvetler, ülkenin tüm düşmanlardan muhafaza edilmesi adına büyük güçtür. Stratejik önemiyle tüm tehdit unsurlarını ülkeden uzak tutan Kuvvetler, etkin bir yönetime sahiptir. Kuvvetlere yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan alakalılere rahatlıkla iletilebilir.

TSK şikayet hattı 0312 411 11 18 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan TSK müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri TSK şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TSK Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 411 11 18

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. TSK çağrı merkezi numarasına 0312 411 11 18 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Türk Silahlı Kuvvetleri
Adres : Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Yücetepe / ANKARA 06100
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0312 411 11 18

Arama Kelimeleri: TSK iletişim bilgileri, TSK telefon no, TSK irtibat tel, TSK canlı destek, TSK müşteri temsilcisi, TSK şikayet hattı, TSK müşteri hizmetleri numarası, TSK çağrı merkezi numarası, TSK iletişim numarası, TSK çağrı merkezi, TSK müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu