Müşteri Hizmetleri

Troy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Troy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Troy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Troy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Troy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Troy çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Troy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Troy şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Troy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Troy, 2017 senesinde Bankalararası Kart Merkezi (BKM) aracılığıyla kullanıma sunulmuş, “Türkiye’nin yeni ödeme yöntemi”dir. Kredi yahut banka kartlarınızın sağ alt bölümünde ‘Troy’ logosu yer alıyor ise Troy altyapısını kullanan bir ödeme yönteminiz var demektir. Tamamen Türk yapımı olan ve gelişmiş altyapısı ile kullanımı sunulan Troy, şuanda yurdumuzda olan 16 farklı banka ile anlaşma yapmış durumdadır.

Mecut banka/kredi kartınızı Troy altyapısında kullanmak isteğe göre bankanızı arayarak yahut şubeye giderek Troy’a geçebilirsiniz. Henüz yeni olan fakat hiçbir eksiği bulunmayan Troy’da yakın zaman içinde bir çok fırsat ve kampanya müşterileri ile bir araya gelecektır.

Troy Çağrı Merkezi Numarası

Uluslararası bağlamda birden fazla sahada tercih edilen bir ödeme sistemi olan Troy etkiliği ve güvenilirliği ile revaçta olmaya devam etmektedir. Türkiye’nin ilk ve alanında tek olan yerli ödeme uygulamasıdır. Karekod yöntemi, temassız ödeme seçeneği ve bir çok güvenlik bariyeri ile koruma altında tutularak keyifle alışveriş yapabileceğiniz veya ödemelerinizi halledebileceğiniz yaygın bir yetkinlik alanında hizmet vermekteyiz. Ayrıca tüm bu niteliklerimiz ile birlikte bi hayli pratik ve rahatı bir hizmet sunarak banka kartı, ön ödemeli kart ve kredi kartı olarak da kullanabileceğiniz işlevselliği yüksek ödeme şekilleriyle çalışmaktayız. Elbette oluşabilecek sorun ve şikayetlerinizi çözmek için de aynı tempo ve ilgiyle sizlerin hizmetinizdeyiz. Bunu için her zaman bizlere varabilirsiniz.

Troy Müşteri Hizmetleri Numarası

Çok fazla aktif kullanıcısı olan bir ödeme sistemi olan Troy ekibi olarak siz kıymetli kullanan bireylerin geri bildirimleri ile de yakında zamandan ilgilenmekteyiz. Memnuniyetiniz ve ödeme işlerinizi basit bir şekilde ve en güvenli bir biçimde sağlamanız bizlerin asıl vazifesidir. Lakin muhakkak ki birtakım sorun, şahsi istek veya ekstra istekleriniz olabilir. Böylesi durumlarda her zaman ulaşım sağlayabileceğiniz 0212 350 79 00 numaralı müşteri hizmetleri destek hattımızla irtibata geçebilirsiniz. Görüşmeler kayıt altında ve özel detaylarınızin muhafaza edilmesina riayet edilerek sonuç odaklı bir yaklaşımla tarafımızca yapılacaktır.

Troy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Troy herkes aracılığıyla tercih edilen ve ödeme sistemleri içinde en rağbet gören markalardan olmuş dünya çapında bir uygulamadır. Bu popülarite ve tercih edilmenin vermiş olduğu ekstra titizlikle hizmetlerimize aynı hassasiyetle devam etmekteyiz. Buna mukabil olarak kullanıcılarımızın her türlü sorun, şikayet veya merak ettikleri tüm soruları için 0212 350 79 00 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramaları gerekmektedir. Operatöre bağlanmak için beklediğinizde goğrudan müşteri temsilcimizle iletişim kurarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Troy Şikayet Hattı

Troy olarak yaşadığınız her soru ve sorunda yanınızda olmayı taahhüt ediyoruz. Müşteri hizmetleri numaramızdan goğrudan sorununizi aktarabileceğiniz gibi troyiletisim@bkm.com.tr adresinden de her türlü isteklerinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa bir sürede muhakkak dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Troy müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Troyşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Troy’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak Troy altyapısı ile alakalı detaylı bilgi alabilir, sistemsel ve teknik hataları bu hat üzerinden bildirebilir, kampanyalar ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Troy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 350 79 00

Arama Kelimeleri: troy iletişim bilgileri, troy telefon no, troy irtibat tel, troy canlı destek, troy müşteri temsilcisi, troy şikayet hattı, troy müşteri hizmetleri numarası, troy çağrı merkezi numarası, troy iletişim numarası, troy çağrı merkezi, troy müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu