Başvurular

Tripolis Kazı Başkanlığı 3 Açıktan İşçi Alım İlanı 2022

Tripolis Kazı Başkanlığı 3 Açıktan İşçi Alım İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Tripolis Kazı Başkanlığı 3 Açıktan İşçi Alım İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Tripolis Kazı Başkanlığı 3 Açıktan İşçi Alım İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Tripolis Kazı Başkanlığı 3 Açıktan İşçi Alım İlanı

Kamuya yapılacak olan yeni istihdamlardan birisi de Tripolis Kazı Başkanlığı nezdinde çalıştırılmak üzere 3 işçi alımı olacaktır. Hem de KPSS şartı olmadan bir alım gerçekleştirilecek. Peki adaylardan istenen diğer şartlar nelerdir?

Erkek ve bayan adayların arazide çalışması için herhangi bir sağlık sorununin olmaması, Arkeoloji kazılarına minimum 2 yıl katılmış olması ve Denizli ili yahut ilçelerinde ikamet ediyor olması özel şartları aranmaktadır.

Başvuru için gerekli belgeler ve başvuru nereye yapılmalı:

Adayların kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği, ikamet adresi, İşkur’dan iş arayan belgesi, diploma fotokopisi, OSGBden alınmış sağlık raporu, kan grubu kartı, erkek adaylar için askerlik belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğrafı elde etmeleri gereklidir.

Adayların bu belgelerle Yenicekent mahallesi Kurtuluş caddesi No: 81 Buldan/DENİZLİ adresine 16 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Bunun dışında yapılacağına dair ilanda başkaca bir bilgi bulunmamaktadır. Adayların tereddüt içinde kalmaları durumunda kurumun resmi telefonunu arayarak irtibatta bulunabilirler.

Tripolis Kazı Başkanlığı aracılığıyla geçici olarak çalıştırılacak olan 3 işçinin çalışma planları ise günlük 7,5 saat olmak üzere haftalık toplam 45 saattir. Yine çalışma saatleri ise 08.00 – 16.00 saatleri içinde bulunacağı ilanda söylenmektedir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu