Bilgi Arşivi

Trepaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Trepaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Trepaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Trepaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Trepaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Trepaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Trepaş iş ilanları, iş başvurusu, Trepaş işçi alımı haberleri makalemizde.

Trepaş, Türkiye’de Trakya’nın bir bölümüne elektrik sağlamaktadır. Aktivite gösterdiği bölgede, 1 milyona yakın abonesi bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. Trepaş, ihtiyacına göre alımlar gerçekleştirmektedir.

Trepaş Güncel İş İlanları

Trepaş iş ilanları, kariyer ve firma ile ilgili detaylı bilgi, resmi sitesi üzerinden edinilmektedir. Eğer resmi sayfaya girerek, kurumsal menüsüne tıklarsanız, merak ettiğiniz tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Burada mevcut olan kariyer linkine tıklandığında, kariyer olanakları görülmektedir. 

Kariyer.net’e tıklandığında, IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding profili açılmaktadır. Burada adayların değerlendirebileceği ilanlar görülmektedir. 

Trepaş, personelinin sosyal haklarına önem göstermektedir. Bu bağlamda yemek, yol ve diğer sosyal haklar, tatmin edici sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak hem iş koşulları, hem de saatleri uygundur. 

Trepaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trepaş iş başvurusu için kendi sitesi açıldığında, kariyer.net üzerinde IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding profili gelmektedir.

Sayfanın hemen altında, başvuru yapılabilecek ilanlar görülmektedir. Bunlardan herhangi birine tıklandığında, yönlendirme yapılmaktadır.

Ardından üst sekmede görülen “başvur” butonuna tıklanarak, sizden istenen alanlar doldurulmalıdır. Daha sonra tek yapmanız gereken, “başvuruyu tamamla” butonunu seçmektir.

Böylelikle iş başvurunuz, kurumun alakalı departmanlarına ve yetkilerine iletilecektir. Daha sonra bilgi ve tecrübeleriniz pozisyon kapsamı içinde değerlendirilerek, uyumluysanız bilgilendirme yapılacaktır.   

Trepaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding, kariyer.net üzerinde bir çok ilana sahiptir. İlgilenen adaylar için bunlar şöyledir;

 1. Planlama Mühendisi
 2. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 3. Maliyet Kontrol Mühendisi
 4. Scada Teknikeri
 5. Elektrik ve A&I Dizayn Şefi
 6. Mekanik İşler Dizayn Şefi
 7. Terminal Traktörü Operatörü
 8. Kalite Güvence Mühendisi
 9. Misafir İlişkileri Elemanı
 10. İç Kontrol Müdürü
 11. Gıda Teknisyeni
 12. Chef D Partie (Ekmekçi)
 13. Senior Chef De Partie (Pastane)
 14. Finans Uzmanı
 15. Muhasebe Şefi
 16. Muhasebe Müdürü
 17. Bütçe ve Raporlama Müdürü

Başvurmak isteyen adayların, kapanma tarihine dikkat etmesi tavsiye edilmektedir. Başvurular online olduğu için 1-2 dakika içinde tüm işlemleri bitirmek olabilecekdür. Lakin CV’leriniz, pozisyonla uyuşmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu