Müşteri Hizmetleri

Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Toyota, 1937 senesinde Japonya’da kurulmuş bir otomotiv şifrketidır. Günümüzde Toyota, dünyanın en büyük otomotiv şifrketi olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca 2007 senesinin verilerine göre de dünyanın en fazla araç üreten şifrketi olarak tarihe geçmiştir. Toyota Türkiye, 1990 senesinde kurulmuştur. Toyota’nın üretim yaptığı yerlerinden birisi de yurdumuzda bulunmaktadır. Adapazarı’nda kurulan fabrikada üretilen araçlar dünyanın 20’den fazla ülkesine ihraç edilmektedir.

Toyota’nın yurdumuzda şuanda üretip piyasaya sürdüğu modelleri şu biçimdedir; Toyota C-HR, Yaris, Auris, Auris Touring Sports, Corolla, Verso, Avensis Prius, RAV4, Land Cruiser Prado, Hilux. Toyota araçları tüm dünya çapında olduğu gibi yurdumuzda de bi hayli çok tercih edilmektedir, müşteri tatminiyeti bi hayli yüksektir.

Toyota’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla araçlar ile ilgili genelde bilgi alabilir, satış ve servis noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Toyota Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 354 0354

Arama Kelimeleri: toyota iletişim bilgileri, toyota telefon no, toyota irtibat tel, toyota canlı destek, toyota müşteri temsilcisi, toyota şikayet hattı, toyota yetkili servis telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu