Müşteri Hizmetleri

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TOTAL çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde TOTAL müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TOTAL şikayet hattına ulaşabilirsiniz. TOTAL müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Global bir şirket olan TOTAL’ın Türkiye piyasasına giriş tarihi 1992’dir. Türkiye’de madeni yağ, doğal gaz ve petrokimya alanında hizmet vermektedir. Türkiye 50 milyar metre küp doğal gaz kullanılmasıyla bölgede en mühim pazarlardan biridir. Total Türkiye’ye Nijerya üzerinden LNG sağlamaktayken diğer taraftan Hazar Bölgesinden çıkan petrolün Türkiye üzerinden taşınmasıyla Avrupay’ta taşınmasını sağlayan BTC petrol boru hattının %5’ine ortak bulunmaktadır.

TOTAL Çağrı Merkezi Numarası

Yıllık 50.000 ton madeni yağ üretimi bulunan TOTAL, Türkiye’deki madeni yağ pazarının %11’ini elinde bulundurmaktadır. Türkiye’de 10 binden fazla satış noktası bulunan TOTAL en büyük petrokimya şirketlerinden biridir. Kaliteli ürün ve uygun fiyat denklemini başarılı bir biçimde kurmuş olan TOTAL her geçen gün üretim potansiyelini arttırarak daha iyi biçimde hizmet vermek için çabalamaktadır. Akaryakıt istasyonları dışında birden çok faydalı projelerde de yer almış olan TOTAL mühim yeniliklere imza atmıştır.

TOTAL çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TOTAL Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de Galatasaray Üniversitesi ile yerel ortaklık anlaşması yapan TOTAL, üniversite öğrencilerine dersler verilmekte, sözlü bilgilendirme toplantıları ve sunumlar yapılmakta, stajyerlik olanakları sunulmakta ve sponsorluk desteği sağlanmaktadır. TOTAL’ın İzmir Menemen’de madeni yağ üretim tesisi bulunmaktadır. 30.000 metre karelik alanda kurulan olan tesiste 8.500 metrekarelik kapalı alanda üretim, dolum ve stoklama işlemleri yapılmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TOTAL müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

TOTAL Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yıllardır sektöründe adından söz ettiren akaryakıt şifrketi özellikle farklı çeşitlerdeki ürünleri ile üyelerine kaliteyi ve uygunluğu bir arada sağlamaktadır. Geniş sevkiyat ağı ve tercih eden kitlesi büyüdükçe değerini arttırmaya devam eden firma en kısa bir sürede çözümler sunarken tatminiyet odaklı çalışmakta.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TOTAL müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

TOTAL Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan TOTAL müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri TOTALşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TOTAL çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden TOTAL ile iletişime geçerek; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden TOTAL ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 261 91 43

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. TOTAL çağrı merkezi numarasına 0800 261 91 430 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 261 91 43

TOTAL Mail Adresi
MS.MBX-destek@total.com

TOTAL İletişim Formu
iletişim formu

Arama Kelimeleri: TOTAL iletişim bilgileri, TOTAL telefon no, TOTAL irtibat tel, TOTAL canlı destek, TOTAL müşteri temsilcisi, TOTAL şikayet hattı, TOTAL müşteri hizmetleri numarası, TOTAL çağrı merkezi numarası, TOTAL iletişim numarası, TOTAL çağrı merkezi, TOTAL müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu