Bilgi Arşivi

Tosyalı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Tosyalı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Tosyalı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tosyalı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tosyalı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Tosyalı Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Tosyalı Holding iş ilanları, iş başvurusu, Tosyalı Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

1951 senesinde kurulan Tosyalı Holding; Şerif Tosyalı aracılığıyla kurulmuş ve Fatih Tosyalı, Fuat Tosyalı, Ayhan Tosyalı kardeşler aracılığıyla varlığı sürdürülmeye devam etmiştir. Günümüzde Tosyalı Holding 3 tane kıtada 25 adet tesisiyle hizmet vermeye sürdürmektedir. 

Demir ve çelik üretimi yapan Tosyalı Holding, hala Türkiye’nin en iyi demir ve çelik fabrikalarına sahip şirketlerden biridir. Fatih, Fuat ve Ayhan Tosyalı kardeşler, 1988 senesinde ise; Tosyalı Metal Ticaret’i de kurmuşlardır.

İlk kez İskenderun’da yaşanan bu şirketin varlığı zaman içinde diğer şehirlerde de artmaya başlamıştır. Çalışanlarına bi hayli fazla iyi imkanlar tanıyan Tosyalı Holding, yer yıl milyonlarca başvuru almaveya sürdürmektedir.

Tosyalı Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTosyalı Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tosyalı Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tosyalı Holding’e iş başvurusunda bulunabilmek için, öncelikli olarak; Holding’in hangi alanlarda personel aradığını da görüntülemeniz gerekmektedir. Daha sonra ise; mevcut cv belgenizi başvuru yaptığınız siteye göndermeniz gerekecektir. Eğer önceden bir özgeçmiş belgesi oluşturmadıysanız, kariyer.net gibi sitelerden özgeçmiş rahatlıkla belgenizi oluşturabilirsiniz.

Özgeçmiş belgeleriniz Tosyalı Holding yetkililerinin eline geçtikten sonra ise; pozisyona uygun olup olmadığınız detaylı bir biçimde incelenecektir. Eğer başvuru yaptığınız pozisyona uygun görülürseniz, yetkililer size e-posta veya telefon yoluyla ulaşacaklardır.

Tosyalı Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Tosyalı Holding’de çalışmak için başvuruda bulunabileceğiniz pozisyonlar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Üretim ve İmalat departmanları (Metalürji ve Malzeme Mühendisliği mezunu olmalısınız)
  • Bakım ve Onarım departmanı (Makine mühendisliği bölümünden mezun olmanız gerekmektedir)
  • Muhasebe (Makine MYO)
  • Mühendislik departmanı (İşletme)
  • Satış Departmanı (Endüstri Mühendisliği)
  • Diğer

Eğer yukarıda bulunan departmanlara uyum sağlayan biriyseniz Tosyalı Holding adı altında çalışmak için; size uygun olan bir pozisyona başvuruda bulunabilirsiniz. 

Tosyalı Holding İş İlanları

Tosyalı holdinge iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk kez şirketin istediği özellikleri öğrenmeniz ve bu özelliklere uyum sağlayıp sağlamadığınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Tosyalı Holding’in iş ilanlarını internet üzerinden görüntüleyebilmeniz de olabilecek olacaktır. Başvurularınızı yapmak için; Tosyalı Holding’in kendi adresine, Linkedin sitesine veya kariyer.net sitesine başvuru uygulayabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Elektrik Bakım Mühendisi Kocaeli Başvur
Makine Bakım Mühendisi Hatay Başvur
SAP Modül Uzmanı Hatay Başvur
Elektrik Otomasyon Bakım Mühendisi Hatay Başvur
İşletme Şefi Adana,Hatay,… Başvur
Elektrik Teknikeri Kocaeli Başvur

Daha fazla Tosyalı Holding iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu