Müşteri Hizmetleri

Tosla Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tosla Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tosla Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tosla Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tosla Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tosla çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tosla müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tosla şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tosla müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi Numarası

Tosla, Akbank aracılığıyla geliştirilmiş bir ön ödemeli karttır. Kartınıza yapacağınız yüklemenin ardından dilediğinizce ödemelerinizi yapabilir ve bunlar için de bir ücret ödemezsiniz. Para transferi gerçekleştirmek artık kolay bir şekilde. Rehberinizdeki dostlarınız ile para gönderme ve alma işlemi yapabilir ve bir çok kampanyadan faydalanabilirsiniz. 0850 4770 867 numaralı hattan çağrı merkezi ile iletişime geçerek uygulama üzerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yapabilir, tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Tosla çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tosla Müşteri Hizmetleri Numarası

Tosla ile kolay ödeme yapma ve alma keyfini yaşamak için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek. Uygulama ile gerekli bilgileri paylaşarak kullanıma başlayabilirsiniz. Parasal işlemler gerçekleştirme hususunda kullanılsa da uygulamamız sosyal bir platformdur. Misal verilecek olursa arkadaşınızdan bir para isteme durumunuz olduğunda bunu uygulamamız üzerinden yapabilir, başka bir platforma gerek duymazsınız. Her ne kadar Akbank bünyesinde sunulan bir hizmet olsa da uygulamamız tamamen bağımsız olarak aktivitelerine devam etmekte. Destek almak veya yaşadığınız sorunu aktarmak için yukarıda gösterilen müşteri hizmetleri numaramızı kullanabileceğiniz gibi Akbank müşterisi iseniz Akbank müşteri hizmetleri üzerinden de bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tosla müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Tosla Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamamızda hedef kitlenin gençler olduğu bir kez daha belirtilmeli. Sadece sizin yatıracağınız kadar limit, tüm pos cihazları, tüm ödeme merkezleri ve tüm bankamatiklerde sorunsuz olarak kullanılabilen bir karttan bahsediyoruz. Üstelik banka kredi sicilinde sorun olan üyelerimiz bile rahatlıkla kullanabilir. Limitler dâhilindeki tüm işlemleri ücretsiz gerçekleştirebildiğiniz gibi internet alışverişine de açık olan kartınızla doyasıya alışveriş yapmak ve ödemelerinizi gerçekleştirmek artık kolay bir şekilde. Tosla ile kolay para transferi yapmak ile alakalı tüm sorularınız ve yaşadığınız tüm poblemlerinız için gösterilen çağrı merkezi numaramızı tuşlayarak müşteri hizmetlerimize direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tosla müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Tosla Şikayet Hattı

Uygulamamızı indirerek veya resmi internet sitemiz olan https://tosla.com/ adresini tercih ederek Toslalı olmanın tüm avantajları ile tanışabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz gibi yaşadığınız sorunlarda ve gerçekleştirmek istediğiniz bir çok işlemde müşteri hizmetlerimizden de destek alabilirsiniz. Uygulamamızın avantajları ile alışveriş yapan sizler mutlu, sizi için en iyisini isteyen biz mutlu.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tosla müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tosla şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tosla Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tosla çağrı merkezi numarasına 0850 4770 867 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Konaklar Mahallesi Selvili Sokak Sabancı Center Girişi (Kule 2) Apt. No:2/2 Kat:4, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Ticaret Ünvanı: Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş

E-posta: [email protected]

Telefon Numarası: 0850 477 0 867

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tosla iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Tosla sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tosla iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Tosla iletişim bilgileri, Tosla telefon no, Tosla irtibat tel, Tosla canlı destek, Tosla müşteri temsilcisi, Tosla şikayet hattı, Tosla müşteri hizmetleri numarası, Tosla çağrı merkezi numarası, Tosla iletişim numarası, Tosla çağrı merkezi, Tosla müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu