Bilgi Arşivi

Toroslar EnerjiSA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Toroslar EnerjiSA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Toroslar EnerjiSA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Toroslar EnerjiSA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Toroslar EnerjiSA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Toroslar EnerjiSA’da çalışmak isteyenlere müjde! Toroslar EnerjiSA iş ilanları, iş başvurusu, Toroslar EnerjiSA işçi alımı haberleri makalemizde.

Türkiye Elektrik Kurumu, 1994’te TEAŞ-TEDAŞ yapılandırmalarını meydana getirmiştir. 2005’te Osmaniye, Mersin, Kilis, Hatay, Gaziantep ve Adana kapsamı içinde Toroslar Elektrik Dağıtım aktivitelerine başlamıştır. 2013’te EnerjiSA, Toroslar Edaş hisselerini devir almıştır.

Toroslar EnerjiSA İş İlanları

Toroslar EnerjiSA, yılın farklı dönemlerinde iş ilanları vermektedir. Bunlar, şirketin ihtiyacına göre farklılaşmaktadır. İş başvurusu yapmak istiyorsanız, bundan dolayı önce güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir.

Kariyer.net üzerinde adayların başvurabileceği Toroslar EnerjiSA ilanı mevcuttur. Ayrıca İŞKUR’da EnerjiSA üzerine pozisyon da görülmektedir.

Eğer firma ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, resmi sitesine girdikten sonra üst menüde “EnerjiSA Hakkında” kategorisi altından, kariyer yahut şirket profili sekmesine girebilirsiniz. 

NoPozisyonlarLokasyon
1Uzman ( Mühendis )Adana +5 il daha
2İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıGaziantep
3Elektrik TeknikeriAdana +5 il daha
4OperatörAdana +5 il daha
5Mühendis/UzmanAdana +5 il daha
6Yapım İşleri TeknikeriGaziantep

Toroslar EnerjiSA İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Toroslar EnerjiSA personeli olmak için başvurular online yapılmaktadır. Eğer kariyer sayfalarını takip ederseniz, ilanları kaçırmadan, başvurmanız olabilecekdür. Bu ilanlardan bir tanesi, kariyer.net üzerinde görülmektedir.

Başvuru için önce hesabınıza giriş yapmanız, sonrasında özgeçmişinize göz atmanız gerekmektedir. Şayet güncel değilse ve eskiyse, yeni gelişmeler girmeniz önerilmektedir.

Eğer kullanıcı hesabıniz yoksa yeni bir hesap açıp, CV doldurmak gerekmektedir. Daha sonra ilana başvuru için, “başvur” butonunu kullanıp, diğer işlemleri tamamlamak yeterli gelmektedir. Böylelikle 1-2 dakika içinde işlemleri bitirmeniz olabilecekdür. 

İşkur üzerinden başvurmak için platforma üye olmanız gerekmektedir. Başvuru, sonrasında yapılmaktadır. 

Toroslar EnerjiSA İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Toroslar EnerjiSA, İŞKUR üzerinde Elektrik Teknisyeni ilanı bulundurmaktadır. Buraya kişisel durumu engelli olan adaylar, başvurabilmektedir. Kariyer.net üzerinde ise saha operatörü ilanı mevcuttur.

Saha operatörü için genel nitelikler ve iş tanımları alakalı sayfada verilmiştir. Adaylar, başvurmadan önce detaylı biçimde incelemelidir. Enerji sektöründe çalışmak istiyorsanız, söz konusu sektörde işe alımlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Mühendislik
 2. Satış
 3. Teknik
 4. Üretim / İmalat
 5. Hizmet
 6. Diğer

Enerji sektöründe çalışan profili, çalışma alanları yönünden bir bölümü şöyledir;

 1. Mühendislik
 2. Üretim / İmalat
 3. Bakım / Onarım
 4. Satış
 5. Yönetim 

Mezun olunan bölümlerde ise,

 1. Makine Mühendisliği,
 2. Elektrik / Elektronik Mühendisliği,
 3. İşletme,
 4. Elektrik (MYO),
 5. Endüstri Mühendisliği,

Gibi alanlar görülmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu