Müşteri Hizmetleri

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toroslar EDAŞ çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Toroslar EDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Toroslar EDAŞ şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Toroslar EDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş yani Toroslar EDAŞ, 2013 senesinden bu yana Enerjisa bünyesinde hizmet veren elektrik dağım şirketidir. Toroslar EDAŞ toplamda 7.7 milyon insana elektrik hizmeti vermektedir. Toroslar EDAŞ’ın hizmet verdiği iller şu biçimdedir; Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Hatay.

Toroslar EDAŞ; yaptığı büyük yatırımlar, müşteri tatminiyetine dayalı hizmet politikası, vermiş olduğu kaliteli hizmet gibi bir çok artı yönleriyle kullanan bireylerin gönlünü fethetmiştir. Toroslar EDAŞ’ın merkezi Adana ilimizdedir.

Toroslar Edaş Çağrı Merkezi Numarası

Bütün Türkiye üzerinde her bölgenin kendine ait bir elektrik sevkiyat merkezi olduğu gibi Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis bölgelerinde de Toros Edaş merkezi enerji sevkiyatı görevini üstleniyoruz. Enerji sevkiyatı hususunda bir çok birinin görev almasıyla halkımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. 7/24 çalışan ve sizleri beklemekte olan müşteri hizmetleri servisimiz ile her daim her soruna bi hayli hızlı bir biçimde yardım etmekle yükümlüyüz. Görevimizin önemini bilip bu vazifemiz için sizlere en iyi hizmetleri sağlamak maksadıyla çalışmalara hız kesmeden devam etmekteuz.

Kaçak elektrik kullanımının en alt düzeylere getirmek için bütün önlemleri almaktayız. Çünkü kullanılan bütün kaçak elektrik hizmeti bedelleri yine halkımızdan dürüst kullanıma sahip vatandaşlarımızdan talep ediliyor. Buna benzer bütün sıkıntıları size yansıtmamak için sizlerle birlikte ortak bir çalışma yapıp devletimiz ve siz kullanıcılarımız için en iyi koşulları size sağlıyoruz.

Toroslar Edaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye üzerinde bütün elektrik hizmetleri ile yaşanabilecek sorunlar için tek bir telefon numarasına birleşerek vatandaşlarımızın daha bi hayli hızlı ve kolay bir hizmet alabilmesi amaçlanmıştır. Tüm Türkiye de geçerli olmak üzere olarak 186 nolu hatta çağrı yaparak bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Toros Edaş çağrı servisimiz aracılığı ile kaçak kullanım ihbarı, abonelik açma kapama işlemleri ve müşteri hizmetlerine bağlanarak istediğiniz konulara açıklık getirip yaşadığınız problemlere ışık tutabilirsiniz.

Toroslar Edaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye geneli elektrik sevkiyat şirketlerinin ortak numarası olarak 186’yı tuşlayarak telefonunuzdan yapmak istediğiniz konu ile ilgili seçim yapmanız gerekir. Belirttiğimiz numaraya çağrı yapıp dokuzu tuşlayarak müşteri hizmetleri temsilcimize varabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız aracılığıyla bulunduğunuz bölgede hazır beklemekte olan çalışanlarımıza sizi aktarıp sorunun meydana geldiği konuma bi hayli hızlı bir çözüm getiriyoruz.

Toroslar Edaş Şikayet Hattı

Canlı sohbetle iletişimin bunun yanında internet üzerinden de poblemleri bize bildirebilirsiniz. https://www.toroslaredas.com.tr/Pages/DestekVeYardim/BizeUlasin/Bize-Ulasin.aspx adresimizde bulunan iletişim formunu doldurarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Toros Edaş olarak yeterli miktardaki çalışan sayımız ile size gereksiniminiz olan hizmeti sağlamak maksadıyla en iyi çalışma prensiplerine sahip olan ekibiz telefon ve bilgisayar başında sizden gelecek bildiriler için beklemekteyiz.

Toroslar EDAŞ’ın üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanan aboneliğiniz ile ilgili bilgi alabilir, fatura tutarınızı öğrenebilir, sokak lambası aydınlatması ile ilgili detaylı olarak arıza bildiriminde bulunabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Kelimeleri: toroslar edaş iletişim bilgileri, toroslar edaş telefon no, toroslar edaş irtibat tel, toroslar edaş canlı destek, toroslar edaş müşteri temsilcisi, toroslar edaş şikayet hattı, toroslar edaş müşteri hizmetleri numarası, toroslar edaş çağrı merkezi numarası, toroslar edaş iletişim numarası, toroslar edaş çağrı merkezi, toroslar edaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu