Bilgi Arşivi

Torosgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Torosgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Torosgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Torosgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Torosgaz İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Torosgaz’da çalışmak isteyenlere müjde! Torosgaz iş ilanları, iş başvurusu, Torosgaz işçi alımı haberleri makalemizde.

2005 içinde Gönen, Bucak, Burdur ve Isparta’yı kapsayan bölge adına doğalgaz ihalesi yapılmıştır. Söz konusu bölgede, 30 yıl süreyle doğalgaz sevkiyatı için söz konusu şirket kurulmuştur. 2006’da sevkiyat lisansı almıştır.

Torosgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTorosgaz İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Torosgaz Güncel İş İlanları

Torosgaz, kurulduğu günden bu yana hizmetlerine sürdürmektedir. Eğer bir personel alma durumu yaşanırsa, kurum gerekli açıklamaları yapacaktır.

Dolayısıyla ilgilenen bireyler, düzenli aralıklarla kontroller yapmalıdır. Zira tarihlerin geçirilmesi durumunda, sonraki alımlar beklenmelidir.

Torosgaz, her personelinin sosyal hakkına saygılı bir firmadır. Yemek ve yol gibi sosyal haklar, çalışanları tatmin edici düzeydedir.

Bünyesinde değişik pozisyonlar olduğu için koşullar da değişiklik gösterebilir. Lakin genel anlamda incelendiğinde, gerek koşullar, gerekse saatler yönünden uygun olduğu görülmektedir. 

Torosgaz İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torosgaz iş başvurusu nasıl yapılır? Torosgaz bünyesine girmek istiyorsanız, kendi sitesi kullanılabilmektedir.

Bunun için resmi sayfaya girerek, sağ üst köşede insan kaynaklarının üzerine gelinmelidir. Burada iş başvuru formu görülmektedir.

Sayfaya gelindiğinde, alt bölümde mavi link halinde “Torozgaz iş başvuru formu” görülmektedir. Buna tıklamak, bilgisayara alakalı formu indirecektir.

Ardından yollanması gereken mail adresi, bu sayfada açıklanmıştır. Formda şu gibi alanlar görülmektedir;

 1. Adı
 2. Soyadı
 3. Doğum Tarihi
 4. Cinsiyet
 5. Medeni Hal
 6. Adres
 7. Cep Telefonu Numarası
 8. Çalışmak İstediğiniz Bölgeler
 9. Başvurduğunuz Pozisyon
 10. Talep Ettiğiniz Ücret
 11. Eğitim Bilgileri
 12. Yabancı Dil Seviyesi
 13. Bilgisayar Kullanım Seviyesi

Adaylar formu doldurmadan önce incelemeli, sonrasında kendi bilgi ve kabiliyetleri çerçevesinde doldurmalıdır.

Bunun yanında kendinize ait olmayan bilgi ve tecrübeler yazılmamalıdır. Daha sonra ise alakalı mail adresi gönderilebilir.

Torosgaz İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Torosgaz adı altında personel açığı olduğunda, pozisyon ilanlarını duyuracaktır. Ardından nasıl başvuru yapılacağı, pozisyonun ne olduğu, tanımı, adaylarda beklenen nitelikler gibi konular detaylanacaktır.

İlan verildiğinde önerilen, adayların niteliklerinin uyuştuğu ilanlara başvuru yapmasıdır. Çünkü açıklamayla uyumsuz olmak, büyük olasılıkla kabul edilmemenize yol açacaktır.

Ayrıca kurum bünyesine girmek isteyen adaylar, yukarıda söz ettiğimiz formu herhangi bir zamanda doldurma imkânına da sahiptir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu