Müşteri Hizmetleri

Torku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Torku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Torku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Torku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Torku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Torku çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Torku müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Torku şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Torku müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Torku, 2007 senesinde Konya Şeker aracılığıyla kurulmuştur. Konya Şeker aracılığıyla üretimi gerçekleştirilen ürünlerin tek bir marka altında satışı yapılması adına Torku kurulmuştur.

Torku ürünleri genelde şöyledir; şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlar ve daha fazla ürün kategorisi Torku’da bulunmaktadır. Torku son senelerda yurdumuzda adından çok fazla bahsettirmiş bir markadır. Kalitesi, uygunluğu ve yerli üretim olmasıyla bir çok birinin gıda alışverişi Torku’dan yana olmaktadır.

Torku Çağrı Merkezi Numarası

Gıda ürünlerin kaliteli ve taze olarak üretilmesi insan sağlığı yönünden mühim bir unsurdur. Torku senelerdan beri insanlara sunduğu ürün yelpazesini daha da genişleterek hizmet veren bir kuruluştur. Ürünlerinin içinde bisküvi, gofret, kek, cips, kraker, çikolata gibi hem çocukların hem de büyüklerin sevdiği yiyecekler bulunmaktadır. Bu yelpazeyi daha da genişletmek için süt, ayran, et, dondurulmuş gıdalar, sirke, bitkisel yağlar ve bakliyatları da bünyesine eklemiştir. Daha sayamadığımız bir çok gıda ürünlerini incelemek için torku.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Anadolu topraklarından elde edilen mahsulleri fabrikada işleyerek, sofralarınıza kadar getirmiş lezzetli ve sağlıklı gıdaları bireylere sağlamaktadır. Kahvaltılarınızı süsleyen sucuk, salam, sosis, peynir, tereyağı gibi ürünlerin bunun yanında öğle ve akşam yemekleri için de bir çok gıdaya ürünlerin içinde rastlayabilirsiniz. Ayrıca misafirleriniz için çikolata, lokum, şekerleme gibi çeşitler de şirketin sizlere sunduğu gıdalardır. Hijyen şartlarına uyularak üretilen her bir gıda özenle ambalajlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Müşterilerin istek ve dileklerine önem verilerek çağrı merkezleri de oluşturulmuştur.

Torku Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir çiftçi kooperatifi markası Torku bir çok sertifika ve garanti belgelerine de sahiptir. Yıllardan beri herkesin damat tadına uygun kaliteli gıdaları ile hizmet veren bir kuruluştur. Müşteri hizmetleri de sizlerden gelen her türlü sorun, sıkıntı ve isteklerinizde yanınızdadır. Bizleri 444 75 50 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz.  Konya Şeker San. ve Tic. AŞ’nin tescilli markası olarak çiftçilerin mahsullerini sofralarınıza taşıyan marka %100 Türk malıdır. Helal Sertifikasına sahip sağlıklı ve güvenilir ürünler üretmekteyiz.

Torku İletişim Formu

Torku Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda bulunan müşteri hizmetleri numiçinden müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilmeniz olabilecekdür. 8.30- 18.00 saatleri içinde müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilir ve istek-dilek-öneri isteklerinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, instagram, twitter, yuutube üzerinden takip edebilir ve mesajınızı bırakabilirsiniz.

Torku Şikayet Hattı

Üretmiş olduğumuz bütün Torku ürünleri gerekli sağlık önlemleri alınarak paketlenmektedir. Halk sağlığı düşünülerek bireylere sunulan kapalı gıdalarımızdan oluşan şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlerden gelen her türlü şikayeti değerlendirmeye alacak ve en kısa bir sürede yapılan şikayetler bünyemizce giderilecektir.

Torku’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Torku ürünleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, size en yakın Torku yetkili bayiisini öğrenebilir, ürünler ve hizmetler ile ilgili istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde Torku’ya bildirebilirsiniz.

Torku Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 75 50

Arama Kelimeleri: torku iletişim bilgileri, torku telefon no, torku irtibat tel, torku canlı destek, torku müşteri temsilcisi, torku şikayet hattı, torku müşteri hizmetleri numarası, torku çağrı merkezi numarası, torku iletişim numarası, torku çağrı merkezi, torku müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu