Müşteri Hizmetleri

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu paylaşımımızda Torium çağrı merkezi numarası, Torium müşteri hizmetleri, Torium çağrı merkezi, Torium şikayet, Torium müşteri hizmetleri numarası gibi konular ile ilgili bilgi vereceğiz.

AVM ve konut projesi olarak bulunan Torium, İstanbul‘un büyük bir bölümünün kısa bir sürede ulaşabildiği; Beylikdüzü ve Esenyurt gibi çevre ilçeleri kapsayan şehrin en kalabalık yerleşim bölgesinde bulunmaktadır. D100 otoyolu üzerinde 2010 senesinde faaliyete girmiş olan Torium, etrafında bulunan bağlantı yolları ve çeşitli toplu taşıma olanakları aracılığıyla kolay ulaşılabilirlik olanağı sağlamaktadır. Torium alışveriş merkezi içinde 3.000 araçlık otopark kapasitesi ile birlikte bölgedeki en rahat park ve alışveriş olanağını sağlamaktadır. Yeni yollar aracılığıyla Torium alışveriş merkezine İstanbul Anadolu yakasından toplu taşıma aracılığıyla basit bir şekilde gelinmektedir.

Torium AVM Çağrı Merkezi Numarası

Torunlar GYO aracılığı ile İstanbul şehri üzerinde yapılan ilk alışveriş merkezi yatırımı olarak bulunan Torium alışveriş merkezi İstanbul’un en büyük dördüncü alışveriş merkezi olarak bulunmaktadır. 256 bin m² toplam alanı bulunan Torium alışveriş merkezi konsepti ile alışveriş merkezi sektörü içinde yeni bir akıma da öncülük etmeye devam etmektedir. Bu konsepti tercih ederek eğlence ve yeme içme alanları, %25 orana ulaşabilmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek kar merkezi olarak anılan Snowpark 4.500 m² ‘de kendisinden söz ettirmektedir. Her insana göre tasarlanan 3.500 m² kapalı lunapark ve sinema salonları ile Torium alışveriş merkezi İstanbul’un sayılı adreslerinden biri olarak bulunmaktadır. Torium AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yer aldığı bölgenin genç ve çalışan nüfus avantajını düşünerek tasarlanan Torium alışveriş merkezi kuvvetli bir mağaza karması olarak bulunmaktadır. Alışveriş merkezleri üzerinde ilk defa 11 metre aks aralıkları aracılığıyla mağazalara geniş cephe kazandırmaktadır.

Torium Avm Müşteri Hizmetleri

Alışveriş merkezinin en mühim özelliklerinden bir tanesi açık cadde mağazaları formundaki çarşı katıdır. Kafeler, bowling salonu ve açık hava alanları aracılığıyla Torium alışveriş merkezi ziyaretçilere yeni bir konfor sağlamaktadır. Geniş atrium ve galerileri ile birlikte gün ışığından maksimum yararlanan aydınlık cephesi Torium alışveriş merkezinin daha da popüler hale gelmesini sağlamaktadır.

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0212) 699 90 50

Torium Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: torium çağrı merkezi, torium iletişim, torium müşteri hizmetleri, torium müşteri hizmetleri numarası, torium telefon numarası, torium irtibat tel, torium şikayet, torium şikayet var, torium mail adresi, torium çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu