Müşteri Hizmetleri

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu paylaşımımızda Tonguç Akademi müşteri hizmetleri, Tonguç Akademi çağrı merkezi, Tonguç Akademi şikayet, Tonguç Akademi müşteri hizmetleri numarası gibi konular ile ilgili bilgi vereceğiz.

Tonguç Akademi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Eğitim sektörüne ilk etapta popüler video portalı Youtube’den başlayan Tonguç Akademi, internet üzerinden fazla kısa bir sürede elde ettiği büyük öğrenci kitlesine daha kalıcı ve kaliteli bir eğitim olanağı sunabilmek maksadıyla “Tonguç yayınlar” adı altında öğretim içerikleri kitapların basımına başladı. Zaten hali hazırda Youtube üzerinden sahip olduğu öğrenci kitlesi aracılığıyla yayının çıkardığı kitapların tamamı bir hayli ilgi görerek gözde kitapçıların en fazla satılanları içinde bir yere sahip oldu.

İlk ve orta öğretim yazılı sınavları kapsamı içinde basıma başladığı kitaplarını mevcut arz ve talepler ardından hızla sınava yönelik olarak LGS, YKS gibi günümüzün güncel eğitim modeline yönelik kitapların basımını gerçekleştirdi. Çok kısa bir zaman zarfında geniş bir kitap yelpazesine sahip olan Tonguç, kitapların bunun yanında yine büyük öğrenim sınavlarında faydalanabilmek üzere, bi hayli hızlı öğrenme tekniklerine dayalı akıllı eğitim setlerini de öğrencilere sunmayı başardı. Kitaplarının bunun yanında akıllı eğitim setleri hususunda gerçekten mevcut kitap piyasasına bu yardımcı ve ek kaynaklar hususunda öncülük etti diyebiliriz. Yayınevlerinin yoğun temposuna rağmen halen sosyal platformyı (Youtube, İnstagram), aktif olarak tercih ederek mevcut kitlesiyle en başlarda kurduğu kuvvetli iletişimini sürdürüyor. İnteraktif eğitim hususunda bizce bi hayli fazla başarılı bir yol haritası izliyor. Zaten kendileri bu alanda büyük kitleye sahip sayılı kanallardan bir tanesi.

Tonguç hem yayınlarını kullanan hem de kendilerini farklı mecralardan takip edenler için 7/24 destek sağlayabileceği birden çok aktif iletişim kanalına sahip ve dolasıyla bu durum siz kıymetli kullanıcıların herhangi bir istek, şikayet yahut herhangi bir önerisi bulunduğunda kendilerine ulaşması son derece kolay. Tonguç Akademi yahut yayınevine 0212 270 86 42 numaralı telefondan dilediğiniz an ulaşabileceğiniz gibi yine sizlerin soruları daima yanıtlayan [email protected] e-mail kanalı da kullanabilirsiniz. Eğer ki aktif olarak daha çok sosyal platformyı kullanıyorum diyorsanız bu hususta Tonguç sizlerin kendilerine sosyal ağ hesapları üzerinden ulaşabilmesi adına bir çok platform üzerinden sizlerle iletişimini sürdürmekte. Dilediğiniz herhangi bir iletişim kanalı ile dilediğiniz an ihtiyaç duyduğunuzda iletişim kurabilirsiniz.

Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 212 270 86 42

Tonguç Akademi Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: tonguç akademi çağrı merkezi, tonguç akademi iletişim, tonguç akademi müşteri hizmetleri, tonguç akademi müşteri hizmetleri numarası, tonguç akademi telefon numarası, tonguç akademi irtibat tel, tonguç akademi şikayet, tonguç akademi şikayet var, tonguç akademi mail adresi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu