Bilgi Arşivi

Tommy Hilfiger İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Tommy Hilfiger İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Tommy Hilfiger İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tommy Hilfiger İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tommy Hilfiger İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Tommy Hilfiger çalışmak isteyen adaylara müjde. Tommy Hilfiger bünyesine dahil olup Tommy Hilfiger’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Tommy Hilfiger işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Tommy Hilfiger’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1985 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Tommy Hilfiger, Premium ve lüks hazır giyim ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir moda şirketidir. Moda perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tommy Hilfiger,  kurulduğu ilk senelerde yalnızca erkek giyim markası olarak hizmet vermiştir.

İlk mağazasını 1993 senesinde açan Tommy Hilfiger, bu tarihten 2 yıl sonra kadın giyim sektörüne de girmiştir. 2021 yılı itibari ile Dünya’da 100’den fazla ülkede 2000’den fazla mağazası ile tüketiciler ile buluşmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin en kuvvetli giyim şirketi olan PVH Grubu çatısı altında bulunan Tommy Hilfiger, arkasındaki bu güç ile küresel çapta yarışı sürdürmektedir.

Tommy Hilfiger İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTommy Hilfiger İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tommy Hilfiger İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tommy Hilfiger personel alımlarını kariyer.net aracılığı ve resmî web sitesi olan tr.tommy.com adresi üzerinden yapmaktadır. Kariyer.net adresi üzerinden Tommy Hilfiger’ın paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size uygun olan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için gereksiniminiz olan tek şey bir adet kariyer.net hesabı ve güncel bir CV.

Güncel CV’nizi kariyer.net adresine yükledikten sonra Tommy Hilfiger adı altındaki tüm ilanlara iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

İkinci bir alternatif olarak tr.tommy.com adresinde bulunan Kariyer sekmesinden de firma bünyesine işçi alımı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer portallarına gitmeden de aşağıdaki linkler aracılığı ile mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Tommy Hilfiger İş İlanları

Amerika’nın en büyük ve kuvvetli moda şirketlerinden birisi olan PVH Grup adı altında bulunan Tommy Hilfiger, küresel çapta kariyer hedefi olan adaylar için uygun bir marka.  Küresel boyutta bir firma olan Tommy Hilfiger, bunun gerekliliği olan yüksek standartlardaki insan kaynakları misyonu ile ön planda gözüküyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Bursa Korupark – Satış DanışmanıBursa
2İzmir Mağaza Müdür Yardımcısıİzmir
3Ankara Mağaza Müdür YardımcısıAnkara
4Genel Part Time Satış Danışmanıİstanbul (Tümü) +8 il daha
5Genel Satış Danışmanıİstanbul (Tümü) +7 il daha
6İstanbul Mağaza Müdür Yardımcısıİstanbul (Tümü)
7Antalya Deepo Outlet Satış DanışmanıAntalya
8Acity Outlet Calvin Klein Satış DanışmanıAnkara
9Acity Outlet Calvin Klein Parttime Satış DanışmanıAnkara
10İzmir Satış Danışmanıİzmir
11Ankara Kentpark Satış DanışmanıAnkara
12Bodrum Part Time Satış DanışmanıMuğla

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu