Müşteri Hizmetleri

Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tommy Hilfiger çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tommy Hilfiger şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Dünyanın en ileri gelen markalarından birisi olan Tommy Hilfiger erkek, bayan ve çocuk giyim üzerine kaliteli tasarımları ile aşağı yukarı herkesin beğenisini kazanmış olan markalardan biri haline gelmiştir.

Tommy Hilfiger mağazalarından ve internet üzerinden aracılığıylan üyelerine bi hayli kalite ve şık tasarımları ile hizmet vermektedir. Müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına açmış olduğu Tommy Hilfiger müşteri hizmetlerine ulaşmak için yalnızca iletişim formu mevcuttur. Tommy Hilfiger telefon no yahut Tommy Hilfiger çağrı merkezi yazımızın devamında verilmektedir. Burada verilen numara genel müdürlüğe ait olup direk müşteri hizmetleri numarası olarak mevcut değildir.

Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi Numarası

Saatten ayakkabıya kadar geniş bir ürün skalası bulunan Tommy Hilfiger, 1985 senesinden beri değerini kullanıcıları ile buluşturmak için çaba sarf etmektedir. Tüm dünya’da kendisini ispatlamış olan marka, bunun bunun yanında Türkiye’de satış noktalarının çokluğu, ilave olarak online satıştaki etkinliği, yüksek değeri, ürün çeşitliliği, satış sonrası servisleri, uygun fiyat aralıkları tercih nedenleri olarak kabul edilmektedir. Satış sonrası yaşanan aksaklıklarda, tatminiyetsizliklerde rahatlıkla iletişime geçilebilmesi için resmi internet sitemizde kullanımınıza hazır olan iletişim formunu doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra tarafınıza yazılı ve/yahut sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın mühim bir parçası olan müşteri tatminiyetini sağlamak maksadıyla üstün çaba gösterildiğinden şüpheniz olmasın.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm ürün modellerimizi mağazalardan alışveriş olanağı olduğu gibi online alışveriş olanağı da bulunmaktadır. Ne biçimde alışveriş yapıldığının önemi olmaksızın Tommy Hilfiger her zaman ürününün arkasındadır. Tommy Hilfiger iletişim numarası yahut Tommy Hilfiger çağrı merkezi kullanmamaktadır. Bunun yerine, teknolojinin nimetlerinden faydalanarak internet üzerinden ulaşım için resmi internet sayfası üzerinden “bize ulaşın” başlığı altında bulunan iletişim formu ile müşterileriyle iletişim kurmaktadır. Tommy Hilfiger müşteri hizmetlerine formu doldurmanız yeterli gelmektedir.

Ayrıca bunların yanında, mağazadan alınan ürünlerde yaşanan sorunlarda satın alınan mağazaya başvurulması durumunda sorununuz derhal giderilmektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ise hizmet sağlayıcı ile iletişime geçerek sorununuzu giderebilirsiniz. Yapılan tüm görüşmeler kayıt ve kişisel tüm detaylarınız de yasal zorunluluk gereği koruma altındadır. Sorununuz olabilecek olan en kısa bir sürede giderilecektir.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tommy Hilfiger üyelerinin her zaman yanında, ürünlerinin de arkasında duran bir markadır. Küresel bir marka olmanın getirdiği sorumluluk bilinci ile hareket eden marka müşteri tatminiyetini her daim önde tutmaktadır. Bu bağlamda yurdumuzda müşteri hizmetleri servisi sağlamayan marka, hizmetini online olarak sunduğu iletişim formu ile yürütmektedir. Buradaki amaç, telefonda geçen beklemelerin meydana getirdiği stresi ve tatminiyetsizliği yok etmek ve her problemi kayıt altına alarak sorunu es geçmeden çözümlemektir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Tommy Hilfiger Şikayet Hattı

Tommy Hilfiger şikayet hattı kıymetli üyelerinin alışverişlerinde yaşamış olduğu her türlü şikayette yardıma her zaman hazırdır. Yukarıda gösterilen yöntemlerden sizlere uygun olanının seçilmesi neticesinde en kısa bir sürede sorununuzun çözümü için sizlerle iletişime geçilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Tommy Hilfiger müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Tommy Hilfigerşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tommy Hilfiger Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Genel Müdürlük

(0212) 371 41 00

Adres: Rumelihisarı Mah. Yıldırım Oğuz Göker Cad. Orkide Sok. NO:1 Mayadrom Ofis Park 34335 AKATLAR / BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Bunun yerine günümüz teknoloji aracılığıyla internet üzerinden ulaşım bi hayli kolaylaştığı için kendi web sayfası üzerinden bize ulaşın bölümü açarak müşterileriyle iletişim kurmaktadır.

Tommy Hilfiger müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki linke tıkladıktan sonra formu doldurarak isteklerinizi Tommy Hilfiger çağrı merkezine iletebilirsiniz.

Tommy Hilfiger çağrı merkezi iletişim numarası yerine iletişim formu ile iletişime geçmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

İletişim Formu

Arama Kelimeleri: tommy hilfiger iletişim bilgileri, tommy hilfiger telefon no, tommy hilfiger irtibat tel, tommy hilfiger canlı destek, tommy hilfiger müşteri temsilcisi, tommy hilfiger şikayet hattı, tommy hilfiger müşteri hizmetleri, tommy hilfiger müşteri hizmetleri numarası, tommy hilfiger çağrı merkezi numarası, tommy hilfiger iletişim numarası, tommy hilfiger çağrı merkezi, tommy hilfiger müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu