Müşteri Hizmetleri

Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tofisa

Tesettür giyim üzerine hizmet veren site online ortamda daha fazla ürün seçeneğine ulaşılmasını sağlamaktadır. Marka tesettür giyim alternatiflerinin yani sıra özellikle kombin üzerine vermiş olduğu hizmet aracılığıyla kullanıcılar yönünden farklı tarzlarda seçimler yapılması için hizmet vermektedir. Kaliteli ürün seçenekleri bayanların her durumda aradıkları seçeneklere ulaşmasını sağlamaktadır.

Elbise, ceket, tunik, triko ve daha birden fazla farklı ürün seçeneği üzerinden hizmet verilmesini sağlamaktadır. Marka mağaza satış noktası üzerinden de hizmet vermektedir. Bunun bunun yanında online olarak yapmış olduğu satışlar aracılığıyla alıcıların her sezon farklı seçeneklere ulaşım sağlamasına yardımcı olmaktadır. Her tarz uygun kombin seçenekleri özellikle bayanların daha tarz ve trend sahibi kombinler hazırlamasına yardımcı olmaktadır. Pantolon, tunik, şal ve daha birden fazla parçanın birlikte kullanılması için en uygun kombinleri sağlamaktadır.

Tesettür Kombin

Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanlar için birbirinden farklı renk ve model kıyafetler ile hazırlanabilecek kombin alternatiflerini hazırlayarak satışa sunan site özellikle bayanlar için daha tarz seçimler yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Farklı tarzlarda hazırlanan kombin seçenekleri kullanıcılar yönünden en uygun seçeneklere ulaşma olanağı sağlamaktadır.

Her mevsim değişen kombin tavsiyelerinde oluşan parçalar değişmektedir. Aynı ürün seçenekleri üzerinden hazırlanan farklı kombinler kullanıcıların farklı tercihler yapmasını sağlamaktadır. Sezon da ön plana çıkan renk ve model seçenekleri üzerinden hazırlanan kombinler özellikle bayanların bulundukları her ortamda daha şık ve etkileyici görünmesini sağlamaktadır. Kombin hususunda daha fazla seçeneğe ulaşmak isteyenler sistem üzerinden yapacakları incelemeyle sunulan modelleri inceleme olanağı elde edebilirler.

Ceket Kombin

Özellikle daha çok klasik tarzda giyinmeyi sevenler için ceket kombin seçeneği sunan sistem her tarza uygun seçim yapılmasını sağlamaktadır. Ceket kullanmayı tercih edenler için birbirinden farklı kombin seçenekleri üzerinden tercih yapılmasına imkan sağlamaktadır. Yenilenen kombin seçenekleri özellikle her tarza uygun seçim yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

1 Alana 1 Bedava

Site özellikle alıcılar için düzenlemiş olduğu kampanyalar ile 1 alana 1 bedava olanağı sağlamaktadır. Tercih edilecek farklı kombinler için bir alana bir bedava kampanyası özellikle kullanıcıların daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden seçmiş oldukları kombinleri ulaşmasını sağlamaktadır.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Destek hattı üzerinden yapılacak olan görüşmeler aracılığıyla yaşanabilecek her türlü sorun karşı siteden destek hizmeti alınabilir. Oluşabilecek her türlü sorunda kesintisiz destek hattı üzerinden yapılacak görüşmeler aracılığıyla kısa zaman zarfında sorunun giderilmesi sağlanmaktadır.

Güvenli Alışveriş İmkanı

Site üzerinden yapılan alışverişlerde güvenli ödeme seçeneği alıcıların sorunsuz hizmet almasını sağlamaktadır. Güvenli alışveriş olanağı yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında sorunsuz biçimde işlem yapılmasını sağlamaktadır.

Hızlı Teslimat

Kargo ile yapılan teslimatlar kısa zaman zarfında verilen siparişlerin adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Siparişlerin oluşturulmasının ardından hazırlama sürecinin tamamlanması ile birlikte kargoya verilmektedir. Bunun yanında kısa zaman zarfında yapılan teslimatlar istediğimiz ürünün kısa bir sürede kapıda teslim alınmasını sağlamaktadır.

Tofisa’nın çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ve adres bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Tofisa ile iletişime geçebilir yaşamış olduğunuz poblemleri, isteklerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi Tofisa’ya iletebilirsiniz. Ayrıca Tofisa ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 480 24 44

Tofisa Adres
Keresteciler Sitesi, Kızılağaç Sokak, Gürsoy Han No:1 Güngören/İstanbul/Türkiye

Arama Kelimeleri: tofisa çağrı merkezi, tofisa iletişim, tofisa müşteri hizmetleri, tofisa irtibat tel, tofisa şikayetvar, tofisa şikayet hattı, tofisa 850li numara, tofisa telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu