Başvurular

TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TNT Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

TNT Kargo Şubeleri, yalnızca ülkemizde değil bunun yanı sıra dünya çapında faaliyet gösteren en büyük kargo şirketlerinden biridir. TNT, 200’den fazla ülkeye belge, parsel ve nakliye hizmeti sağlamaktadır. TNT Express ülkemizde her noktaya teslimat gerçekleştirmektedir. Ülkemizde çok sayıda ilimizde şubesi bulunan TNT kargo, 81 ilimizde de şube açmak için çalışmalarına sürdürmektedir. Ayrıca şirketin genel müdürlüğü İstanbul ilimizde bulunmaktadır. Peki TNT kargo şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? TNT kargo çalışma saatleri, mesai saatleri, teslimat saatleri, sevkiyat saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

TNT Kargo Şubeleri Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

TNT kargo şubeleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. TNT kargo Cumartesi günlerinde ise yine sabah 08:30’da açılırken, akşam daha erken bir saatte 16:00’da kapanır. TNT Kargo Pazar günlerinde ise hizmet vermemektedir. TNT Kargo çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise haberimiz devamında bulunmaktadır.

TNT Kargo Teslimat / Dağıtım Saatleri : TNT Kargo hafta içi ve Cumartesi günleri kargo sevkiyatı gerçekleştirmektedir. TNT Express teslimat saatleri 09:00 ile akşam saat 18:00 olarak açıklanmıştır.

TNT Kargo Saat Kaçta Açılıyor : TNT Kargo açık olduğu haftanın 6 günü sabah saat 08:30’da açılmaktadır.

TNT Kargo Saat Kaçta Kapanıyor : TNT Kargo hafta içi saat 18:00’de ve Cumartesi günü de saat 16:00’da kapanır.

TNT Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : TNT kargo, hafta sonu yalnızca Cumartesi gününde açıktır. TNT Kargo şubeleri Pazar günü ise kapalıdır.

TNT Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : TNT Kargo, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır. Lakin arefe günlerinde açıktır. Bu makalemizde TNT Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 0 868” üzerinden daha kapsamlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu