Müşteri Hizmetleri

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tivibu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Tivibu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Tivibu, 2010 senesinde Türk Telekom aracılığıyla kullanıma sunulmuştur. Dijital TV anlamıyla Türkiye’de ilk kez Türk Telekom aracılığıyla oluşturulan sistemde internet üzerinden canlı olarak TV yayını vermektedir. Tivibu uygulaması bilgisayar, telefon, tablet ve televizyondan kullanılabilmektedir.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin yayın haklarını elinde bulunduran Tivibu, sporseverlerin gözde uygulamalarından birisi olmuştur. IPTV teknolojisi ile hizmet veren Tivibu’nun, 472.643 uygulama abonesi ve 203.932 uydu üzerinden yayın alan abonesi olmak üzere toplamda  676.575 aboneye sahiptir. Gün geçtikçe bu kitleyi sürekli olarak arttırmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir. Mevcut olan özellikleri aracılığıyla durdurma ve devam ettirme gibi rahatlıklar sunarak büyük beğeni toplamaktadır.

Tivibu’da bulunan; “Durdur İzle” özelliği aracılığıyla televizyonda canlı olarak yayına giren içeriği durdurup 15 dakika içinde izleme olanağı sağlamaktadır. Tivibu kullanıcı hesabı aracılığıyla filmleri kiralayabilir, 48 saat içinde tekrar izleyebilirsiniz. Birçok güncel film Tivibu üzerinde filmseverlere sunulmaktadır.  Ayrıca Tivibu’da kanallar ve yayınları, 1 hafta kaydedilmektedir. 1 hafta içinde kaçırdığınız program yahut diziyi tek bir tıkla izleyebilirsiniz.

Günümüzde en fazla izlenene tv platformları içinde bi hayli sağlam yer edinen tivibu her geçen gün teknolojik altyapısını güçlendirmekte ve üyelerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu durum müşteri kitlesinin beğenisini toplamakta ve haliyle tivibunun gelişiminin devamını sağlamaktadır.

Tivibu yayın akışını sağlarken sizlere birden çok değişik paket ve içerik sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ve avantajlı televizyon keyfini sunmayı amaçlarken bunun yanı sıra da değerinden ödün vermemektedir. Tivibu müşteri hizmetleri yönünden yerinde ve bi hayli hızlı çözümler sağlamaktadır fakat bu kadar çok seyirci kitlesine hitap etmek haliyle zor olduğundan dolayı arada bir aksaklıklar yaşanabilmektedir. Çözüm için çağrı merkezi vasıtasıyla işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebildiğinizi bilmeniz faydanıza olacaktır.

Tivibunun renkli dünyası ile alakalı yaşadığınız poblemleri bi hayli hızlı ve etkili bir biçimde iletebileceğiniz alternatif telefon numaraları ve iletişim formlarından söz edelim.

Tivibu Çağrı Merkezi Numarası

Tivibu müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Hitap eden kesim bi hayli fazla olduğundan dolayı tivibu herhangi bir sorun karşısında en kısa yoldan kalıcı çözümler üretebilmek adına müşteri hizmetleri numarasını kullanmakta ve çözümler üretmektedir. İnternet üzerinden alan yayınını gelişen teknolojik aygıtlar ile sağlarken bunu televizyon yönünden pratik hale getirmiştir. Yayınlarında hd özelliğini tercih ederek kaliteyi arttıran tivibu spor, belgesel gibi alternatif ile ilgi ve alakanıza göre uygun bunun yanı sıra da geniş yelpazede alternatifler göstermektedir. Tivibuya ait 444 lü müşteri hizmetleri numarası üzerinden yardım alabilir, yorum ve önerilerinizi iletebilir ve üyelik, abonelik işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tivibu çağrı merkezi numarası olarak şuan aktif çalışan ve sizlere hizmet sunan 444 5 375 numaralı telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası

Tivibu’nun 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Tivibu müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra; kullanıcı hesabıniz ile ilgili yaşadığınız problemleri bildirebilir, yayın ile ilgili yaşadığınız sıkıntıyı bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi rahatlıkla bildirebilirsiniz.

Tivibu üyelerine gereken önemi göstermek için iletişim numarası dışında ulaşım yapabileceğiniz tivibu iletişim formu sağlamaktadır. Bu form aracılığıyla aktarmak istedikleriniz rahatlıkla iletebilir ve bir ço kkonu ile ilgili destek alabilirsiniz.

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 5 375

Tivibu İletişim Formu

Arama Kelimeleri: tivibu iletişim bilgileri, tivibu telefon no, tivibu irtibat tel, tivibu canlı destek, tivibu müşteri temsilcisi, tivibu şikayet hattı, tivibu müşteri hizmetleri numarası, tivibu çağrı merkezi, tivibu çağrı merkezi numarası, tivibu müşteri hizmetleri

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu