Müşteri Hizmetleri

Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tinder

Bir arkadaşlık uygulaması olan Tinder, İos ve Android işletim sistemi olan cihazlarda kullanılabilmektedir. Sisteme Sosyal paylaşım sitesi Facebook altyapısı kullanılarak üye olunsa da konum olarak size yakın olan bireylerle arkadaşlık kurmak için tasarlanan bir uygulamadır. Sosyal paylaşım sitesi Facebook kullanmayan bireyler için telefon numarası ile uygulamaya kaydolmak da olabilecekdür.

Uygulamada temel amaç insanları tanıştırmak ve arkadaşlık kurmalarını sağlamaktır. bundan dolayı de konum olarak size yakın olan bireyleri gösterecektir. Lakin görebileceğiniz bireyler yine tinder uygulaması kullanan ve tanışmaya açık olan bireyler olacaktır.

Uygulamanın Hikayesi

Tinder uygulamasının kurucusu Sean Rad’dır. Rivayete göre sevgilisinden ayrılan Rad, böyle bir uyulamaya fikir babalığı yaparak bireylerin daha hızlı kaynaşmasını istemiş. Böylelikle bireylerin, basit bir şekilde arkadaşlık kurması ve isterlerse flört etmeleri olabilecek kılınmış. Uygulama yurt dışında bi hayli popüler hale gelmiş ve ciddi indirme oranlarına sahip. Şimdi Türkiye’de de yeni yeni tanınan uygulama, birden fazla kişi aracılığıyla deneniyor.

Uygulama Özellikleri

Bir çetleşme uygulamasını andıran Tinder, kullanışlı arayüzü aracılığıyla her yaştan grup içinde kullanılabiliyor. Temelde sistem GPS üzerine kurulu diyebiliriz. çünkü uygulama ile size 2 ile 160 km uzaklıkta bireyler arkadaş olarak tavsiye ediliyor.

Arkadaş tavsiyelerinde yaş, cinsiyet ve yakınlık gibi kriterler baz alındığı için tavsiyeler tanışmaya değer oluyor. Bunun yanında yaşlı bireyler genç arkadaşlar tavsiye etmek gibi gaflete düşmüyor. Lakin yanlış profillere karşı tabi ki dikkatli olmakta yarar var.

Tinder İle İletişime Geçin

Tinder aracılığıyla size önerilen bireylerden arkadaş olmak istediklerinizi beğenebiliyorsunuz. Profillerin altında bulunan kalp ye da çarpı işareti ile bu bireyleri değerlendirebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı beğenseniz de beğenmeseniz de bireylere bildirim gitmiyor. Bunun yanında gerçekten içinizden geldiği gibi bireyleri değerlendirebilir ve çarpıya basarken çekinmeden basabilirsiniz.

Peki beğendiğim bireylerle iletişime nasıl geçeceğim derseniz; bunun için karşıdaki birinin de sizi beğenmiş olması gerekiyor. Yani uygulamanın mantığı iki birinin birbirinden habersiz olarak birbirlerinden hoşlanmasına dayanıyor. Böylelikle gerçek hayattaki gibi karşılıklı hoşlanma oluştuğu hallerde program sizi tanıştırıyor. Karşılıklı beğenme yaşanırsa mesajlaşma ekranı açılıyor ve bireyler mesajlaşmaya başlıyor.

Güvenli Kullanım

Uygulama bi hayli başarılı ve güvenli biçimde çalışıyor. Kullanımından anladığınız üzere bireylerin kendi başına sarkıntılık etmesi gibi hususlar söz konusu değil. Yaş ve cinsiyet kriterlerine göre arkadaş önermesi aracılığıyla de başarılı eşleşmeler sağlanıyor. Siz de denemek isteğe göre Android telefonunuz için Play Store’dan, İos telefonunuz için ise App Store’dan indirebilirsiniz.

Tinder’in global müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Tinder ile iletişime geçebilir, Tinder hesap kapatma, Tinder açılmıyor, Tinder hesabınız dondurulmuştur, Tinder hesap dondurma, Tinder şifremi unuttum, Tinder hesabım kapatıldı hakkında bilgi arayan yardım alabilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz poblemleri, Tinder ile ilgiliki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Tinder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
214 853 43 09(Global numara İngilizce)

Tinder İletişim Formu
form

Arama Kelimeleri: tinder çağrı merkezi, tinder iletişim, tinder müşteri hizmetleri, tinder telefon numarası, tinder mail adresi, tinder hesabıma ulaşamıyorum, tinder hesap silme, tinder şikayet hattı, tinder hesabınız donduruldu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu