Biyografi

Tiktok Cemre Solmaz kimdir? TikTok Videoları

Tiktok Cemre Solmaz kimdir? TikTok Videoları, faydalı bilgiler bölümümüzde Tiktok Cemre Solmaz kimdir? TikTok Videoları ile alakalı detayları verelim istedik.. Tiktok Cemre Solmaz kimdir? TikTok Videoları arayışınızın yanıtları makalemizde..

Tiktok Cemre Solmaz kimdir? TikTok Videoları

 • 1 Cemre Solmaz Kimdir?
 • 2 Cemre Solmaz Nereli?
 • 3 Cemre Solmaz Kaç Yaşında
 • 4 Cemre Solmaz Ailesi
 • 5 Cemre Solmaz Boyu ve Kilosu Kaç? 2021
 • 6 Cemre Solmaz Fotoğrafları 2021 Yeni
 • 7 Cemre Solmaz’ın Sevgilisi Var mı? Kim 2021
 • 8 Cemre Solmaz’ın Mesleği Ne
 • 9 Cemre Solmaz TikTok Takipçi Sayısı 2021
 • 10 Cemre Solmaz YouTube
 • 11 Cemre Solmaz Instagram Fotoğrafları ve Hesabı 2021

Tiktok denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Cemre Solmaz kimdir? Türkiye genelinde en fazla takipçisi olan Tiktoker’lardan birisi olan Cemre Solmaz’ın şuan 103 Takip Edilen, 8.3M Takipçiler, 651.7M Beğeniler olmak üzere çok yüksek etkileşimleri var. Her bir videosu hemen hemen 500 bin ila 10 Milyon içinde izlenmeye ulaşıyor. Peki fanlarının merak ettiği şeyler olan Cemre Solmaz kaç yaşında, nereli, instagram ve twitter adresleri bunun yanı sıra Cemre Solmaz yeni sevgilisi gibi soruların yanıtlarını geniş bir şekilde bir biçimde araştırıp burada yanıtlamaya çalıştık.

Bunun yanı sıra hatırlatmak istedik ki Cemre Solmaz bizim de taktir ettiğimiz Tiktok kullanıcılarından biri. Uygulamayı eğlence amaçlı kullanıyor bunun yanı sıra insanları kırıcı veya üzecek herhangi bir davranışta yer almıyor. Bunun neticesinde ise takipçilerinden sürekli olarak övgüler alıyor, bize kalırsa hak bunları hak ediyor da.

Cemre Solmaz popülerlik kazandıktan sonra 2019 senesinde TikTok ödülü aldı ve bundan sonra geniş kitleler aracılığıyla tanınmaya ve takipçi sayısında da ciddi artışlar oldu.

Cemre Solmaz Kimdir?

TikTok fenomenleri içinde en fazla tanınanlardan birisi olan Cemre Solmaz 13 Nisan 2000 senesinde Ordu ilinin Fatsa beldesinde dünyaya geldi. 2021 senesinde 21 yaşına giren Cemre Solmaz, çektiği videolar ile geniş kitlelerce tanındı. Ardından Instagram ve YouTube’de popüler hale gelmiştir. Tiktok’ta kazandığı etkileşimlerden sonra 2019 senesinde Tiktok ödülünü almıştır. Genç kızların ve erkeklerin sevgilisi olan Solmaz genelde şarkılara videolar çekmesi ile tanınıyor.

Cemre Solmaz Nereli?

blank
cemre solmaz nereli

Güzel TikTok ve sosyal platform fenomeni Cemre Solmaz Ordu ilinin Fatsa beldesinde dünyaya geldi. Karadenizlidir. Videolar çekip ün kazandıktan sonra İstanbul’a taşınmıştır ve halen İstanbul’da yaşamaktadır.

Cemre Solmaz Kaç Yaşında

13 Nisan 2000 doğumlu olan Cemre Solmaz şu an 21 yaşındadır.

Cemre Solmaz Ailesi

Cemre Solmaz’ın annesi ve babası ayrıdır. TikTok fenomeni Cemre Solmaz annesi ve abisi ile kimi zaman Instagram hesabından fotoğraflar paylaşmaktadır.

Cemre Solmaz Boyu ve Kilosu Kaç? 2021

Hayranları aracılığıyla araştırılan bir diğer şey ise fenomenin boyu ve kilosu olmuştur. Boyu sabit olduğu için bilinse de kilosu da tahminler içinde bulunmaktadır.

Cemre Solmaz Boyu ve Kilosu 

Boyu Kaç Cm: 1.68 cm’dir.

Kilosu: 50 kilo

Cemre Solmaz Fotoğrafları 2021 Yeni

Cemre Solmaz’ın Instagram’da paylaşımı yaptığı en yeni fotoğrafları.

Cemre Solmaz’ın Sevgilisi Var mı? Kim 2021

Cemre Solmaz’ın bir süre yine Tiktok Fenomeni olan Cellat36 ile bir arkadaşlığı olmuştur. Lakin çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmışlardır. Hatta bu ilişkiyi onaylayanlar kendi minik fan kitlesini de oluşturmuştur. #Cemcel gurupları ve toplulukları halen Youtube, Instagram ve Tiktok gibi platformlarda karşımıza çıkmaktadır.

Cemre Solmaz’ın Mesleği Ne

Cemre Solmaz hemşirelik bölümünü bitirmiştir. Ardından 2 yıllık hemşirelik okuduktan sonra mezun olup, özel bir hastanede işe başlamıştır. Lakin son haftalarda TikTok ve YouTube gibi platformlarda içerikler ürettiğinden mesleğini yapmamaktadır. Cemre Solmaz hemşire mi? sorularını da yanıt vermiş olmak istedik.

Cemre Solmaz TikTok Takipçi Sayısı 2021

Her geçen gün takipçi sayısı artsa da şu an güncel sayı 8.3 Milyondur. Aynı zamanda 103 kişiyi takip etmektedir. Videolarının toplam beğenilme sayısı ise 651.7 Milyondur.

Cemre Solmaz tik tok videoları

Cemre Solmaz TikTok Profili: https://www.tiktok.com/@cemresolmaaz?lang=tr

Cemre Solmaz YouTube

Youtube kanalında da bi hayli fazla takipçisi mevcuttur. 2,11 Mn abonesi olan fenomenin videoları da çok fazla ilgi görmektedir.

Cemre Solmaz Youtube Videoları için: Cemre Solmaz Youtube Kanalı sayfasını ziyaret edin.

Cemre Solmaz Instagram Fotoğrafları ve Hesabı 2021

Cemre Solmaz’ın Instagram’da da bir hayli çok takipçisi var. 2.7 Milyondan fazla takipçisi olan fenomenin, 204 kişiyi takip ettiğini fark ettik. Ayrıca toplamda 136 gönderisi bulunmaktadır.

Cemre Solmaz Instagram Hesabı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu