Müşteri Hizmetleri

TİKTOK Çağrı merkezi – Telefon numarası

TİKTOK çağrı merkezi – telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde TİKTOK çağrı merkezi – telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. TİKTOK çağrı merkezi – telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

TİKTOK çağrı merkezi – telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 TikTok Hesap Açmadan Video İzlenir mi?
  • 2 TikTok Canlı Yayın Açma Nasıl Yapılır?
  • 3 TikTok’ta Para Kazanılır mı? Nasıl Kazanılır?
  • 4 TikTok’un Resmi Sosyal Medya Hesabı Var mı?

TikTok iletişim bilgisi: [email protected] , Türkiyede Telefon desteği bulunmamaktadır.

2016 yılı itibariyle tüm dünyayı sarsan bir uygulama olarak internet dünyasına dahil olup, çok ardından ise insanlara bir sosyal platform alanı yaratarak zaman geçirmelerini sunan TikTok uygulaması, bugün dünyanın en fazla kullanılan sosyal platform hesaplarından biri halini aldı.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Çin’de bilinen adı Douyin, Musical.ly bazında videolar yaratarak video paylaşım portalı olarak yayılan bu uygulama ile en başta yalnızca videolara montaj olacak biçimde kendinizi çekerek dublaj yapıyor ve keyifli içerikler çıkartıyordunuz.

Çok ardından ise çok yoğun bir kullanım talebi olmasıyla birlikte kendi içinde de çok iyi bir biçimde sosyal platform fenomenleri yaratan marka, bugün gelinen noktada sizlere telefondan veya bilgisayar gibi cihazlarınız üzerinden harika kısa videolara ulaşabilme, izleme veya yeni videoyu siz de yaratabilme olanağını getiriyor.

Yeni video oluşturma ve keyifli videolar üretme dışında canlı yayın olanaklarını sizlere sunan sosyal platform uygulaması Tiktok müşteri hizmetleri hattı goğrudan telefondan ulaşabileceğiniz biçimde bulunmamaktadır. Lakin iletişim kurabileceğiniz bir eposta adresi veya internet sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Benzer biçimde de sosyal platform hesabınız varsa, uygulama içinden de videolarla alakalı bir rapor yapmak, şikayet veya öneride bulunmak istiyorsanız da istediklerinizi direkt iletebiliyorsunuz.

TikTok Hesap Açmadan Video İzlenir mi?

Diğer sosyal platform hesapları gibi üyelik zorunlu tutmayan TikTok’ta herhangi bir hesap açma zorunluluğunuz yer almıyor. Hesap sahibi olmazsanız eğer içerik üretemezsiniz. Lakin bunun dışında var olan içeriklere kaydırarak her zaman varabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey AppStore veya Google Play üzerinden TikTok uygulamasını indirmek ve hesap açmadan ilerleyip, videolara ulaşmak olacaktır.

TikTok Canlı Yayın Açma Nasıl Yapılır?

Eğer TikTok’ta hesabınız varsa ve canlı yayına katılmak, bir canlı yayın açmak istiyorsanız kolay bir şekilde biçimde bunu uygulayabilirsiniz. Uygulama arayüzünde bulunan + simgesine bir kere dokunun ve açılan sayfada Canlı düğmesi gelecektir. Burada Canlı yayın için bir başlık belirleyip devam ederek “Canlı yayına geç” seçeneğiyle birlikte artık canlı yayını açmış bulunursunuz.

Takipçilerinizin hepsine bir anda bildirim gideceği gibi hepsinin sizi izlemesine izin verebilirsiniz. Bunun yanında canlı yayına goğrudan gelecek takipçiler ile interaktif biçimde iletişimde olabilirsiniz. Olası tüm soru ve sorunlarda ise TikTok telefon numarası değil direkt uygulama içinde rapor, iletişim formu gibi alanlardan yazılı biçimde TikTok yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

TikTok’ta Para Kazanılır mı? Nasıl Kazanılır?

Eğer TikTok üzerinden içerik üreticisi olursanız ve belli bir takipçi düzeysine ulaşabilirseniz sizlerde kazanç kapısı olarak burayı kullanabilirsiniz. Ortalama bir fenomen niteliğinde yoğun takipçiye sahip, gelir modeli açılmış olan hesaplarda 1000 izlenme karşılığı 7 TL’ye denk gelir. 5 bin izlenmiş bir videonun geliri ise 35 TL olarak karşılık bulur. Buna göre ayda 1 milyon izlenmeye sahip olan bir kişi ortalama 7000 TL civarında bir gelire sahip olabilir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

TikTok’un Resmi Sosyal Medya Hesabı Var mı?

Sosyal paylaşım platformu Twitter, Sosyal paylaşım sitesi Facebook ve Instagram başta olmak üzere 3 dev sosyal platform hesapları üzerinden TikTok’un sosyal platform hesapları bulunmaktadır. Siz de bu hesapları takip etmek isteğe göre eğer aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz. Ek olarak yazılı biçimde TikTok ile iletişimde olmak isteğe göre de e-posta adresiyle iletişimde olabilirsiniz.

TikTok E-posta Adresi: [email protected]

TİKTOK Sosyal paylaşım sitesi Facebook

TİKTOK Sosyal paylaşım platformu Twitter

TİKTOK İnstagram

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu