Başvurular

Ticaret Bakanlığı 70 güvenlik görevlisi alımı! lise önlisans mezun 2022

Ticaret Bakanlığı 70 güvenlik görevlisi alımı! lise önlisans mezun 2022, iş başvuruları bölümünde Ticaret Bakanlığı 70 güvenlik görevlisi alımı! lise önlisans mezun ile ilgili bilgi aktaracağız. Ticaret Bakanlığı 70 güvenlik görevlisi alımı! lise önlisans mezun ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ticaret Bakanlığı 70 güvenlik görevlisi alımı! lise önlisans mezun

Ticaret Bakanlığı destek hizmetleri dairesi başkanlığı döner sermaye teşkilatı birimlerinde çalıştırılmak üzere 70 güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Alım lise yahut önlisans mezunları içinden olacaktır.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALACAK 13 ŞEHİR

İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir, Ankara, Mersin, Edirne, Antalya, Gaziantep, Malatya, Van, Diyarbakır ve Ağrı illeri açıklanmıştır. Tüm Türkiye genelinden başvuru alınacak.

İŞKUR İLANLARI BAŞVURU ŞEKLİ

Türkiye İş Kurumu üzerinden 00005885323 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. 19 Şubat 2020 tarihi bitimine kadar yukarıda verilen ilan numarası ile online olarak başvuru kabul edilecek. Noter kura neticesinde alım yapılacak. Alınacaklar sürekli olarak işçi statüsünde görev yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

2527 sayılı kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla 657 sayılı devlet memurları kanunu’nun 48 inci maddesi (a) bendi hükümleri kapsamı içinde;

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Askerlik ile ilişiği bulunmamak (yapmış/yapıyor olmak, tecilli yahut muaf olmak)

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olmak şartları aranır.

En az ortaöğretim en fazla ön lisans mezunu olmak,

5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, valilik aracılığıyla tertip edilen özel güvenlik kimlik (silahlı) kartına sahip olmak (kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.)

Kaçak/tasfiyelik/yolcu birliktei eşya/araç ambarları ile geçici depolama yeri/antrepo gibi hizmet yerlerinde gece ve gündüz, iç ve dış mekanda 7 gün 24 saat esasına göre vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu bulunmamak,

Güvenlik işi yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, sağlık durumunu özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik’in sağlık şartları başlıklı 18 inci maddesinde gösterilen konuları kapsayacak biçimde “özel güvenlik görevlisi olur” şeklinde sağlık kurulu raporu (heyet) ile belgelemek,

Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak.

Güvenlik görevlisi sürekli olarak işçi kadrosuna atanabilmek için erkek adaylar için 172 cm kadın adaylar için 165 cm boy şartını sağlıyor olmak.

Kamu personeli alım facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu