Başvurular

Ticaret Bakanlığı 45 Kamu Personeli Alımı 2022

Ticaret Bakanlığı 45 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Ticaret Bakanlığı 45 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Ticaret Bakanlığı 45 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ticaret Bakanlığı 45 Kamu Personeli Alımı

Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı İş Kurumu üzerinden 15 Şubat 2021 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla çeşitli illerde görevlendirilmek üzere daimi süreli 45 Beden İşçisi alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 19 Şubat 2021 tarihi Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir. Başvurular İŞKUR ilanları üzerinden online yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

45 Beden işçisi alımı için; En az ortaöğretim (Lise) mezunu olması, 35 yaşından gün (19 Şubat 2003 – 15 Şubat 1986 tarihleri içinde doğan bireyler) almaması, görevini yapmasını engelinin olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olmaması, erkek adayların askerliği bitirmiş yahut ilişiğinin olmaması ve yüz kızartıcı suçu bulunmayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

ticaret-bakanligi-gorsel.jpg

İŞKUR İLANLARI NUMARASI

Kamu personeli alımı iş ilan numarası 00005885329 olarak verilmiştir. Bu ilana Türkiye genelinden İş Kurumu aracılığı ile online başvuru kabul edilecektir.

25 Şubat 2021 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 içinde Ticaret Bakanlığı Konferans Salonu’nda kura çekilişi gerçekleştirilecektir.

Noter kurası neticesinde sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar içinden sözlü sınav sonucu başarılı olanlar ‘4857 sayılı İş Kanunu’ ve ‘Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’ hükümleri çerçevesinde sürekli olarak işçi olarak istihdam edilecektir.

ALIM YAPACAK ŞEHİR LİSTESİ

Alımı yapılacak 45 Beden İşçisi; İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir, Ankara, Mersin, Edirne, Hatay, Antalya, Samsun, Gaziantep, Trabzon, Malatya, Van, Diyarbakır, Şırnak ve Ağrı illerinde görevlendirilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu