Başvurular

THY Yer Hizmeti Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da 2022

THY Yer Hizmeti Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da 2022, iş başvuruları bölümünde THY Yer Hizmeti Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da ile ilgili bilgi aktaracağız. THY Yer Hizmeti Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

THY Yer Hizmeti Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da

THY Tecrübesiz Personel Alımı Duyurusu

Türk Hava Yolları işçi alımı için İŞKUR ilanları yayınlayarak başvuru kabul ediyor. Adaylar online olarak başvuru yapabilecek. En az ilkokul mezunu ve 40 yaşını bitirmeyen adaylar başvuru yapabilecek. Normal alımlar birlikte engelli alımları yapılmaktadır. Her ilan karşılığında bulunan numaralar ile Türkiye İş Kurumuna başvuru yapılacak.

İşçi Alımı

İstanbul Havalimanı yer personelleri hizmeti 10 işçi alımı yapmaktadır. Alıma başvuruları Türkiye İş Kurumu 00006322662 numarası ile yapılacak. Başvurusu 30 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar sürdürmekte. Normal alım olarak ilan edilmiştir.

thy-tecrubesiz-personel-alimi.jpg

Gazaltı kaynağı, elektrot kaynağı yahut argon kaynağı hususunda minimum 2 yıl işinde uzman, Tercihen Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise yahut Meslek Yüksek Okulu mezunu, Kaynakçı Sertifikasına sahip, Ölçüm cihazlarıni kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Dikkatli, titiz, işini önemseyen kaynak operatörü çalışma dostları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi Alımı

İstanbul Halkalı 3 temizlik görevlisi alımı engelli adaylar içinden yapılmaktadır. Alıma başvuru yapacaklar minimum ilköğretim mezunu olabilecek. İstanbul şehrinden başvuru kabul ediliyor. Tecrübeli tecrübeli olmayan olarak alım yaşanacaktir. Başvurusu 00006329968 İŞKUR ilanları numarası ile yapılacak. 3 Kasım 2021 tarihinde başvuru sona erecek.

Kamu İşçi Alımı

İstanbul 4 kişi beden işçi alımı yapacağını ilan etti. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları alıma başvuru yapacak. Bu alıma başvuru İstanbul şehrinden istenmektedir. Engelli işçi alımı ilanları olarak ilana çıkılmıştır. Başvurusu 00006329958 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. 3 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecek.

Bu ilanların tamamında ikamet şartı aranıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu