Başvurular

THY Personel Alımı İŞKUR’da İş İlanları Yayınladı 2022

THY Personel Alımı İŞKUR’da İş İlanları Yayınladı 2022, iş başvuruları bölümünde THY Personel Alımı İŞKUR’da İş İlanları Yayınladı ile ilgili bilgi aktaracağız. THY Personel Alımı İŞKUR’da İş İlanları Yayınladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

THY Personel Alımı İŞKUR’da İş İlanları Yayınladı

Türk Hava Yolları işçi alımı yeni iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. En az ilkokul mezunu adaylar başvurularını nasıl ve hangi şartlarda yapabileceği paylaşıldı. Alım metropol şehirleri yapıyor.

Ankara İş İlanları

Adaylar başvurularını 00006485638 iş ilan numarası ile İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapılacak. Gazaltı kayakçısı alımı yapılacak. 18 ile 40 yaş içinde olanların başvurusu alınacak. 26 Ocak 2022 de başvuruları bitiyor.

THYSSENKRUPP INDUSTRIAL SOLUTIONS makine şifrketinda çalıştırmak üzere gazaltı kaynakçısı istihdam edilecektir. Askerliğini fiilen yapmış yahut muaf olanların başvurusu alınacak. MYK belgesi istenmektedir. En az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

İstanbul İş İlanları

18 ile 60 yaş içinde olanların başvurusu kabul edilecek. Bu ilana başvuru yapacak adaylar İŞKUR iş ilan numarası ile başvuru yaptıktan sonra işverenle irtibata geçmesi isteniyor. İşveren irtibat numarası ilan içinde yer alıyor. Başvuru elektronik ortamda 00006479101 iş ilan numarası ile yapılması istenmektedir. 21 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.

PRATT WHİTNEY THY TEKNİK UÇAK MOTORU BAKIM MERKEZİ LTD ŞTİ makine mühendisi alımı yapıyor. Mühendislik departmanında ofis işleri (Raporlama vs.) yapabilecek Endüstri, Makina, Metalurji, Uçak ve Uzay mühendisi, %40 ve üzeri engelli rapor olan engelli işçi alımı yapılmaktadır.

Bu iki ilanda’da ikamet şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu