Başvurular

THY Personel Alımı (18-40 Yaşla Temizlik Görevlisi Akacak) 2022

THY Personel Alımı (18-40 Yaşla Temizlik Görevlisi Akacak) 2022, iş başvuruları bölümünde THY Personel Alımı (18-40 Yaşla Temizlik Görevlisi Akacak) ile ilgili bilgi aktaracağız. THY Personel Alımı (18-40 Yaşla Temizlik Görevlisi Akacak) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

THY Personel Alımı (18-40 Yaşla Temizlik Görevlisi Akacak)

THY Personel Alımı Duyurusu

Türk Hava Yolları işçi alımı için İŞKUR iş ilanları paylaşımı yaptı. THY İkram Hizmetleri 18 ile 40 yaş ile temizlik görevlisi alımı yapıyor. 2 kişilik kadroya başvuru yapacaklar minimum lise mezunu olması talep edildi.

Türk Hava Yolları adı altında bulunan uçak içi ikram servisi olarak faaliyet gösterdiğimiz işletmemiz için üretim alanlarında çalıştırmak için temizlik görevlisi ve gıda paketleme işçisi olarak görev alabilecek personel aranmaktadır.

Temizlik ve paketleme yapabilecek yeterlilikte olmak.

Adaylar başvurularını 00006175801 iş ilan numarası ile yapacaktır. İŞKUR sistemine giriş yapılarak işlem yapılması gerekiyor. Son başvuru tarihi olarak 1 Eylül 2021 olarak bilgisi verildi.

thy-is-ilanlari-personel-alim.jpg

THY yer hizmetleri işçi alımı başvurusu yapacak bireyler Antalya ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olma şartı aranmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu