Başvurular

THY PEGASUS Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da 2022

THY PEGASUS Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da 2022, iş başvuruları bölümünde THY PEGASUS Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da ile ilgili bilgi aktaracağız. THY PEGASUS Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

THY PEGASUS Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da

PEGASUS ve Türk Hava Yolları işçi alımı tecrübeli olmayan adaylar içinden alacak. Başvuru yapacaklar için iş ilan numarası haberde sunuldu. Başvurusu Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak. THY işçi alımı başvuru şartları ile birlikte tarihleri haberde sunuldu.

PEGASUS Personel Alımı 3 Kişi Başvuru Şartları

Büro memuru alımı olarak yapılacak. En az önlisans mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek. 20 ile 45 yaş içinde olması isteniyor. Çalışma adresi olarak İstanbul açıklanmıştır.

pegasus-personel-alimi.jpg

Başvurusu 00006383468 iş ilan numarası ile elektronik ortamda yapılacak. Veri girişi evrak takibi yapabilecek ve diğer departmanlara destek olacak personel aranmaktadır. Çalışma Saatleri: 07:30-16:30 olarak bilgisi verildi. Engelli olan adayların başvurusu alınacak. 1 Aralık 2021 tarihinde sona erecek.

THY Personel Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

Mühendislik departmanımızda ofis işleri (Raporlama vs.) yapabilecek endüstri, makina, metalurji, uçak ve uzay mühendisi, %40 ve üzeri engelli rapor olan engelli personel alınacak.

thy-personel-alimi.jpg

En az lisans mezunu olması gerekiyor. 20 ile 60 yaş içinde olanların başvurusu kabul edilecek. Adaylar başvurularını 00006394998 iş ilan numarası ile yapacak. Bu alımda İstanbul şehrine yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu