Müşteri Hizmetleri

ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ThermoAD çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde ThermoAD müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ThermoAD şikayet hattına ulaşabilirsiniz. ThermoAD müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

ThermoAD Çağrı Merkezi Numarası

Mutfaklarımızda kullanmış olduğumuz araç ve gereçler özellikle bayanlarımız için bi hayli mühimdir. Pişireceğimiz sebze, et, tavuk, balık gibi gıdaların tencere ve tavalara yapışmaması, sağlıklı bir biçimde pişmesi ve besin değerini kaybetmemesi gerekir. Ayrıca uzun ömürlü olanlarını da tercih etmek suretiyle onları uzun seneler boyunca kullanabiliriz. ThermoAD döküm tencere setleri, tava setleri, kek kalıpları gibi kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Mutfağınızda gereksiniminiz olan döküm ürünlerini takım veya sıra sıra alabilirsiniz. Bunun için internet sitesine giriş uygulayabilirsiniz. Alacağınız ürünlerle alakalı detayları öğrendikten sonra size yakın olan bir bayiden veya online alışveriş sitelerinden şirketin ürünlerini alabilmeniz olabilecekdür. Soru, sorun ve istekleriniz için de çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

ThermoAD çağrı merkezi numarası 0850 430 22 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

ThermoAD Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ilk olarak 1978 senesinde MESAN markası ile adını duyurmuştur. O zamanlarda paslanmaz tencere ve daha ardından alüminyum döküm tava imalatına başlamıştır. Türkiye’deki ilk kuruluşlardan biri olma özelliğini taşır. 40 yıllık tecrübeyle yüksek kalitedeki ürünleri çevreye hassas bir biçimde üretmektedir. 2011 senesinden sonra da şimdiki adıyla anılmaktadır. Yurdumuzda ve farklı ülkelerde marka olma iddiasını da sürdürmektedir. ThermoAD mutfak gereçleri bi hayli kaliteli ve garantilidir. Uzun seneler kullanmaya müsaittir. Artık yemek, kızartma, sebze veya etlerinizi sağlıklı kaplarda pişirebilecek ve bu muhteşem lezzetleri sevdiklerinize tattırabileceksiniz. Ürünler ISO 22000:2005 Onaylı Kalite belgesine sahiptir. 2 yıl garantilidir. Teflon içeriğine sahip olmadığı için yapışmaz kaplama özelliğinde ürünleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyen bireyler (850) 430 22 22 numarayı arayabilirler.

ThermoADmüşteri hizmetleri numarası 0850 430 22 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

ThermoAD Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ThermoAD ürünlerini incelemek için katalog incelemesi uygulayabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve beğeneceğiniz bir çok ürünlerle karşılaşınca büyük mağazalardan ve online alışveriş sitelerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Firmaya direkt bağlantı kurmak müşteri hizmetleri numarası ile gerçekleşmektedir. Ayrıca [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip etmeniz de olabilecekdür. İnternet sayfasında bulunan “bizimle iletişime geçin” formunu doldurarak da istediğiniz konuları belirtebilirsiniz.

ThermoAD müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 430 22 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

ThermoAD Şikayet Hattı

ThermoAD tencere, tava ve diğer mutfak gereçleri bi hayli kaliteli ürünlerdir. Garanti kapsamı içinde sorun yaşadığınız ürünler firma aracılığıyla değiştirilir. Şikayetçi olduğunuz durumları müşteri temsilcilerine ileterek çözüm getirilmesini sağlayabilirsiniz.

ThermoAD şikayet hattı 0850 430 22 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan ThermoAD müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri ThermoAD şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 430 22 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. ThermoAD çağrı merkezi numarasına 0850 430 22 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. E6 Yan Yol Üzeri No: 76/A Samandıra, Sfakattepe İstanbul Türkiye

Telefon Numarası : 0 (850) 430 22 22

Faks Hattı : 0 (216) 540 18 28

E Posta : [email protected]

Arama Kelimeleri: ThermoAD iletişim bilgileri, ThermoAD telefon no, ThermoAD irtibat tel, ThermoAD canlı destek, ThermoAD müşteri temsilcisi, ThermoAD şikayet hattı, ThermoAD müşteri hizmetleri numarası, ThermoAD çağrı merkezi numarası, ThermoAD iletişim numarası, ThermoAD çağrı merkezi, ThermoAD müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu