Müşteri Hizmetleri

The North Face Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

The North Face Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde The North Face Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. The North Face Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

The North Face Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

The North Face çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde The North Face müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden The North Face şikayet hattına ulaşabilirsiniz. The North Face müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

The North Face Çağrı Merkezi Numarası

The North Face markası, adını bir dağın en zorlu ve en soğuk yüzeyinden alıyor. Ama ironik olarak bu markanın hikayesi bir kumsalda başladı. 1996 senesinde iki doğa meraklısı hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek  San Francisco’nun North Beach mahallesinde ve deniz düzeysinden tam 50 metre yükseklikte ufak bir dağcılık mağazası açmaya karar vermişlerdir. Çok kısa bir sürede bu mağaza sağladığı yüksek performans ürünleri ve seyahat ekipmanları ile The North Face olarak tanınmaya başlamıştır. 1980’li senelerda marka ürün yelpazesini genişletme kararı alarak ekstrem kayak ekipmanlarının da üretilmesini kararlaştırdı ve böylece yapılan keşifleri kayak dünyasına da taşımıştır.

Bu marka 1980’lerin sonunda yakaladığı yüksek performans ile kayak kıyafetleri, dış giyim, uyku tulumları, çadırlar ve sırt çantalarından oluşan koleksiyonu dünya ile buluşturan tek tedarikçi olmuştur. The North Face’in spor giyim pazarına el atması 1990’lı senelerda gerçekleşmiştir. Kaya tırmanışçıları, doğa yürüyüşçüleri, arazi koşucuları, yalnızca sırt çantasıyla seyahat edenleri ve outdoor tutkunları için inovatif bir koleksiyon olan Tekware’i tasarlamış ve piyasaya sunmuştur.

The North Face çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

The North Face Müşteri Hizmetleri Numarası

Mütevazi bir mağaza olarak açılışının üzerinden 50 yılı aşkın bir süre geçmiş olmasına rağmen giyim, dağcılık ve tırmanış ekipmanları ve ayakkabı hususunda bi hayli geniş bir koleksiyona sahip olan şirket, Satış sonrası destekleri ile siz kıymetli müşterilerle tekrardan bir araya gelmektedir. Bu bağlamda The North Face müşteri hizmetleri Birimi kurulmuştur ve alanında uzman profesyonel bireyler aracılığıyla çalışmak devam ettirilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi The North Face müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

The North Face Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dünyanın en başarılı tırmanış ve kayak ekipmanlarının üretimini yapan marka ile alakalı karşılaşabileceğiniz problemler için bir müşteri temsilcisi birimi oluşturulmuştur. Vakit kaybı olmaksızın hafta içi 09.00 ve 18.00 saatleri içinde The North Face Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yapabilirsiniz. Bunun için 0850 333 63 94 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için The North Face müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

The North Face Şikayet Hattı

Keşiflerin sınırlarını zorlamak isteyen ve doğa yürüyüşü tutkunu bireyler için geliştirilen koleksiyonlar ile bi hayli büyük alkış alan tasarımlar ve ekipmanlar ile oluşabilecek sorunlarda The North Face Şikayet Hattı ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan The North Face müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri The North Face şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

The North Face Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. The North Face çağrı merkezi numarasına 0850 333 63 94 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük: Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulv., Ortadoğu Plaza no:71, 34384 Şişli/İstanbul – Türkiye

MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0850 333 63 94

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz The North Face iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren The North Face sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi The North Face iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: The North Face iletişim bilgileri, The North Face telefon no, The North Face irtibat tel, The North Face canlı destek, The North Face müşteri temsilcisi, The North Face şikayet hattı, The North Face müşteri hizmetleri numarası, The North Face çağrı merkezi numarası, The North Face iletişim numarası, The North Face çağrı merkezi, The North Face müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu