Bilgi Arşivi

TGS İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

TGS İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde TGS İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. TGS İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

TGS İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

TGS’de çalışmak isteyen adaylara müjde. TGS bünyesine dahil olup TGS iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. TGS işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda TGS’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın bir iştiraki olarak 2010 senesinin ocak ayında sektöre giriş yapan TGS Yer Hizmetleri, Ülkemizin çeşitli havalimanlarında Türk Hava Yolları’nın yer hizmetlerini sağlamak amacı ile kurulmuştur.

THY’nin bunun yanında anlaşmalı olduğu 200’ün üzerinde havayoluna sunduğu hizmet ile sektörde öncü markalardan birisi olan TGS Yer Hizmetleri, yerli ve yabancı havayolu şirketlerinden yılda 104 Milyon yolcuya hizmet sağlamaktadır.

8 bini aşan ekipman sayısı ve 15.000’in üzerindeki çalışan sayısı ile ülkeler arası kalite standartları ve sahip olduğu belge ve sertifikalarla sektördeki yerini korumaktadır.

TGS İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTGS İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TGS Yer Hizmetleri, Türk Hava Yolları’nın bir iştiraki olarak personel alımlarını Türk Hava Yolları ve HAVAŞ A.Ş aracılığı ile gerçekleştirmektedir. TGS Yer Hizmetleri adı altında çalışma fırsatı yakalamak için iş ilanlarının yayımlandığı dönemleri iyi bir biçimde takip ederek, sitemiz üzerinden açıklamasunu yapacağımız başvuru kanalları aracılığı ile güncel bir özgeçmiş ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapılan başvurular Türk Hava Yolları ve HAVAŞ A.Ş üzerinden genel başvuru olarak yahut şirketin kendi ihtiyaçları ışığında kariyer portalları üzerinden yapılmaktadır.

TGS İş İlanları

TGS Yer Hizmetleri, kendi sektöründe önder bir marka olarak çok sayıda adayın ilgisini çekmektedir. Bu bağlamda belirli zamanlarda açılan az sayıda ilanı kaçırmamak ve kariyer fırsatlarını yakalamak için sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

TGS linkedin hesabı için tıklayın. TGS iletişim mailleri ve numaraları için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu