Müşteri Hizmetleri

TFF Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TFF Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde TFF Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. TFF Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

TFF Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TFF çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde TFF müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TFF şikayet hattına ulaşabilirsiniz. TFF müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

TFF yani Türkiye Futbol Federasyonu 1923 senesinde kurulmuştur. Yurdumuzdaki tüm futbol faaliyetlerini yürütüp denetlemek, futbolun gelişmesini sağlamak, bu konularda her türlü düzenlemeyi yapmak, kararlar almak ve uygulamak ile sorumlu olan yurdumuzdaki tek yetkili kurumdur. Şuan başkanlığını Yıldırım Demirören yapmaktadır. TFF, FIFA’ya üye bir federasyondur. Bölgesel kullanıcı hesabı ise UEFA’dır.

TFF Çağrı Merkezi Numarası

Yurdumuzdaki köklü ve yerel kuruluşların ileri gelen kuruluşlarından olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun kısaltılmışı TFF olarak bilinmektedir. Türkiye’deki futbol müsabakalarını her anlamda ve her açıdan düzenlemede etken olan kuruluş bunun yanı sıra bir dünya kuruluşu olan FIFA’veya üyedir. Ülkemizi ve başarılarımızı layıkı ile geliştirmek ve güncellenen yeniliklere uyum sağlamak adına bi hayli başarılı çalışmalara imza attığımız herkes aracılığıyla bilinir. UEFA’da varlığı ile ülkemizin sporunu ve sporcularını ispatlamış bir etkinliğimiz tartışılmaz aleni bir gerçektir. Kuruluşumuza dair talep, istek, öneri ve merak ettiğiniz her husus için çağrı merkezi numaramızdan bizlere dilediğiniz an varabilirsiniz.

TFF çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TFF Müşteri Hizmetleri Numarası

Genci yaşlı, kadın, erkek, çocuk fark etmeden yurdumuzda yaşayan her bireyin uzaktan veya yakında zamandan muhakkak ilgilendiği bir kuruluş olan TFF kendi içinde epey nitelikli bir oluşumdur. Futbolcuların sağlıklarından tutun da etik kurallara ve diğer tüm düzenlemeler ile planlamalara kadar her şeyi eksiksiz tasarlar. Nitelikli ve disiplinli bir kuruluş olmamızın en açık ispatı faaliyetlerimizdir. Esasen futbol odaklı bir kuruluş olsak da bizim için asıl olan ülkemizi ve vatandaşlarımızı bu spor dalı aracılığıyla en iyi biçimde temsil etmektir. Bu nedenle sizlerin de öneri ve fikirleri bizler için mühimdir. Aklınıza takılan bir soru yahut düşüncesinizi belirtmek istediğiniz bir konu olursa lütfen bizi arayın. 0216 554 51 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TFF müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

TFF Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Futbol ile alakalı gelişim ve neticesinde kazandığımız zaferlerin mimarı olan adeta alt yapısını oluşturan kuruluşumuz TFF her zaman daha iyisi için hizmette aktif bir rol üstlenmiştir. Bu misyonumuzu asla kaybetmeden futbolcularımızın hırsla çalışması ve sizlerin de manevi desteği ile başarılarımız daha da büyüyecektir. Bizlere müşteri hizmetleri numaramız olan 0216 554 51 00 hattan varabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize goğrudan bağlanmak için kısa süreli bilave edip yönlendirmelerimizi takip etmeniz yeterli gelmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TFF müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

TFF Şikayet Hattı

TFF şikayet hattı her zaman basit bir şekilde ulaşabileceğiniz bir servisimizdir. [email protected] adresimizden her türlü soru ve önerileriniz için online olarak talebinizi sitemize mail halinde gönderebilirsiniz.

TFF’de bulunan denetleme kurulları şu biçimdedir; Denetleme Kurulu, Tahkim Kurulu, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Amatör Futbol Disiplin Kurulu, Kulüp Lisans Kurulu, Etik Kurulu, Merkez Hakem Kurulu, Temsilciler Kurulu, Sağlık Kurulu, Dopingle Mücadele Kurulu.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan TFF müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri TFFşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun 0216’lı iki farklı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kurullarla iletişime geçebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerini bildirebilirsiniz.

Türkiye Futbol Federasyonu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 554 51 00
0216 554 51 01

TFF Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 554 51 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. TFF çağrı merkezi numarasına 0216 554 51 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Türkiye Futbol Federasyonu iletişim bilgileri, Türkiye Futbol Federasyonu telefon no, Türkiye Futbol Federasyonu irtibat tel, Türkiye Futbol Federasyonu canlı destek, Türkiye Futbol Federasyonu müşteri temsilcisi, Türkiye Futbol Federasyonu şikayet hattı, Türkiye Futbol Federasyonu  müşteri hizmetleri numarası, Türkiye Futbol Federasyonu çağrı merkezi numarası, Türkiye Futbol Federasyonu iletişim numarası, Türkiye Futbol Federasyonu çağrı merkezi, Türkiye Futbol Federasyonu müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu