Bilgi Arşivi

Tetra Pak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Tetra Pak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Tetra Pak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tetra Pak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tetra Pak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Tetra Pak’ta çalışmak isteyenlere müjde! Tetra Pak iş ilanları, iş başvurusu, Tetra Pak işçi alımı haberleri makalemizde.

1951 senesinde İsveç’in Lund kentinde kurulan Tetra Pak, şimdilerde dünya çapında hizmet veren, dev bir şirkettir. Merkezi kurulduğu şehirde olan firma, 2017 sayılarına göre 11,5 milyar Euro gelir sahibidir.

Tetra Pak İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTetra Pak İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tetra Pak Güncel İş İlanları

Tetra Pak iş ilanları, global çapta verilir. Bunları daraltmak için ilk kez resmi sitesine girmeniz tavsiye edilir. Ardından kariyer sekmesine giriş yaparak, “iş ilanlarını görüntüleyin ve iş başvurusunda bulunun” linkine tıklamanız gerekir.

Bu sayfa, sizi farklı ve İngilizce dilinde bir sayfaya yöneltecektir. Burada sağda bulunan kutucuğa “Turkey” yazarak “search jobs” butonuna tıklarsanız, ülkemiz için geçerli tüm iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz. Bunlar şu an için iki tanedir;

 1. Production Process Associate
 2. On Site Services Analyst

Ayrıca bu şirkete ait LinkedIn hesabı da mevcuttur. Burada güncel birden fazla ilan olup bazıları şöyledir;

 1. Future Talent Business Development 
 2. Project Manager,
 3. Executive Assistant,
 4. Administrative Assistant,

Tetra Pak, dünya çapında hizmet veren bir dev olarak çalışma saatlerini uygun koşullarda ayarlar. Tüm çalışanların sosyal hakları mevcut olup, bunlara yemek ve yol da dâhildir. Tekra Pak, çalışanlarına verdiği sosyal haklar yönünden tatmin edicidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sr Project Engineer – Automation İstanbul(Avr.)

Tetra Pak İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tetra Pak iş başvurusu için kendi sitesini kullanmak isteğe göre, ilk kez yukarıda anlattığımız site haritasını izleyerek, güncel ilanları bulup, üzerine tıklamanız gerekir. Ardından sağ üst köşede “Apply now” adlı, gri renkte butona tıklayarak, üyelik hesabınız yoksa, üye olup, gerekli işlemleri yapmanız gerekir.

Ayrıca kariyer.net üzerinde aktif bir Production Assistan başvurusu olup, bunun için yine siteye üye olup, özgeçmiş göndermeniz gereklidir.  Cvyolla’da ise ofis elemanı, ön muhasebe ve muhasebe ilanları görülmekte olup, başvuru için üyelik oluşturup, CV yollamanız şarttır.

Tetrapak İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Tetrapak iş başvurusu için açık pozisyonlar, internet incelendiğinde şöyle görülür;

 1. Production Process Associate,
 2. On Site Services Analyst.
 3. Future Talent Business Development,
 4. Project Manager,
 5. Executive Assistant,
 6. Administrative Assistant
 7. Ofis elemanı
 8. Ön muhasebe
 9. Muhasebe 

Bu seçeneklerden ofis elamanı, Tetra Pak içinde verilen görevleri yerine getirmekle birlikte, farklı pozisyonların başvuru şartları ve görevleri değişiklik gösterir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu