Başvurular

Tespo Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tespo Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Tespo Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Tespo Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Tespo Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tespo Market Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Tespo, Avrupa ve Amerika’da yaygın olan Cash&Carry sisteminin Türkiye’deki öncüsü olup, otel, bakkal, market, sanayi tesisi ve özel işletmeler gibi vergi numarası olan ve Tespo kartı sahibi üyelerine toptan alışverişin tüm fiyat avantajlarını sunarak alışveriş olanağı tanımaktadır. Tespo markasının kuruluşu 1920’li senelera kadar dayanmaktadır. Tespo seneler içinde büyümesini sürdürmüş ve şimdilerde çok sayıda mağaza ile hizmet verir hale gelmiştir. Peki Tespo mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Tespo şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Tespo Market Açılış, Kapanış Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Tespo marketler haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) hizmet vermektedir. Tespo market haftanın 6 günü sabah saat 08:00‘de açılmakta ve akşam saat 21:00‘de kapanmaktadır. Pazar günleri ise Tespo Market şubeleri daha geç bir saatte yani saat 10:00‘da açılırken, akşam da aynı saatte yani 21:00‘de kapanır. Tespo çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda bulunmaktadır.

GünlerAçılış SaatiKapanış Saati
Pazartesi08:0021:00
Salı 08:0021:00
Çarşamba 08:0021:00
Perşembe 08:0021:00
Cuma 08:0021:00
Cumartesi 08:0021:00
Pazar 10:0021:00

Tespo Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Tespo market şubeleri sabahları saat 08:00’den bu yana hizmet vermeye başlamaktadır.

Tespo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Tespo market akşamları saat 21:00’de kapanmaktadır.

Tespo Hafta Sonu Pazar Açık Mı / Kapalı Mı : Tespo market yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar  günleri yani hafta sonu da açıktır.

Tespo Market Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Tespo market şubeleri Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü genel itibariyle kapalıdır. Lakin bayramın diğer günleri açıktır. Arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu makalemizde Tespo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve bunun bunun yanında kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “(0 232) 355 90 70” üzerinden dile getirebilirsiniz.

Diğer Güncel Çalışma ve Mesai Saatleri için TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu